Більшість працівників відвідують станції переливання крові вже багаторазово. Неподалік зони бойових дій знаходяться дев’ять підприємств компанії, тому працівники добре розуміють цінність донорської крові для захисників, дітей, постраждалих від війни та усіх, хто цього потребує.
За словами Владислава, спеціаліста одного з машинобудівних підприємств ДТЕК Енерго, бути донором — це не про героїзм, а про можливість допомогти тим, хто цього вкрай потребує.
«Я знаю, що навіть якщо мою кров не використають прямо, вона може бути перероблена на ліки, і це теж велика допомога. У ці часи, коли кров є дуже потрібною, важливо, щоб усі розуміли: бути донором — це наш внесок у перемогу. Це маленький крок, який може зробити майже кожен, але він має велике значення», - розповів він.
Серед працівників ДТЕК Енерго чимало донорів, що здавали кров вже десятки разів. Максим, енергетик однієї з теплоелектростанцій ДТЕК Енерго, вперше став донором крові ще у студентські роки й продовжує цю традицію по сьогодні. На його рахунку вже більше ніж 30 донацій.
«З початку повномасштабного вторгнення я вже 10 разів їздив в пункт здачі крові разом з колегами-енергетиками. Медпрацівники нам прямо кажуть, що крові критично не вистачає й просять приїжджати частіше. Тому, як тільки проходять два місяці, ми збираємось на наступну здачу крові», - каже Максим.
Активно допомагають українським захисникам безпосередньо і підприємства компанії. Нещодавно ДТЕК Енерго допоміг ЗСУ звести 26 км захисних укріплень на Донеччині, а шахтарі одного з вугільних підприємств передали їм понад 4000 кубометрів деревини для укріплень та обігріву позицій на передовій. Також за останні два роки вуглевидобувні підприємства компанії передали захисникам «на нулі» та військовим частинам понад 1000 тонн вугілля. Загалом із початку повномасштабного вторгнення росії Група ДТЕК спрямувала на підтримку ЗСУ й гуманітарні цілі понад 1,3 млрд грн.