Уже п’ятий рік шахтоуправління Тернівське незмінно рапортує про дострокове виконання річного плану. А 26 грудня, вперше з 2014 року, колектив шахтоуправління переступив межу річного видобутку в 4 млн тонн. Це стало можливим істотно завдяки переходу шахти «Західно-Донбаська» на роботу трьома видобувними дільницями, а також інвестиціям компанії ДТЕК. У 2017 році вони становлять 743 млн грн — на 41% більше, ніж за 2016 рік.
У 2017 році інвестиції компанії були спрямовані на капітальне будівництво, очисне і прохідницьке обладнання, підземно-транспортний ланцюжок. Завдяки цим коштам стало можливим придбання двох прохідницьких комбайнів П-110, двох штрекопіддиральних машин, скребкового конвеєра СП-251 і трьох стрічкових конвеєрів 2 ЛТ-1000 загальною протяжністю 2,8 км.
Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля:
«Цей рік для підприємств, які входять до складу ДТЕК Павлоградвугілля, став особливим і врожайним на рекорди. Кожне шахтоуправління намагалося перевиконати річне завдання і як результат у 2017 році вперше Павлоградвугілля подолало позначку вуглевидобутку у 20 млн тонн. За цією перемогою проглядається стратегічно правильнерішення керівництва компанії ДТЕК. Вклавши інвестиції в модернізацію виробництва, мотивуючи трудові колективи, реально досягати таких високих результатів».
Генеральний директор ДТЕК Сергій Воронін, з нагоди виконання річного плану, зустрічав видобувників разом із директором ШУ Тернівське Василем Снігуром, лідерами профспілкових організацій та представниками трудового колективу шахтоуправління. Директор підприємства прийняв від символічної бригади рапорт і брилу, що символізує виконання річного завдання, подякував своєму колективу за героїчну працю. Дід Мороз зі Снігуронькою побажали добра, миру й достатку в кожну сім’ю Тернівського шахтоуправління. На честь дострокового виконання річного плану в ШУ Тернівське засяяли вогні на новорічній ялинці.
Василь Снігур, директор ШУ Тернівське:
«Трудовий колектив шахтоуправління Тернівське з кожним роком нарощує темпи вуглевидобування. І цьогоріч вперше подолав 4-мільйонну межу. Професіоналізм і одержимість трудового колективу, високий рівень організації праці, величезні інвестиції у виробництво дали змогу досягти такого високого результату. І на досягнутому зупинятися ніхто не збирається. Тому наше шахтоуправління реалізує інноваційну стратегію, поетапно оновлюючи виробничі технології для збільшення видобутку такого важливого вугілля для країни».