У Добротворі давно працює своя веслувальна школа, яку відвідує майже сотня місцевих дітей та юнаків. Окрім того, плесо добротвірського водоканалу - місце для тренувань українських веслярів уже давно, адже ця гідроспоруда є чи не найкращою для занять в Україні. Тому новий спортивний інвентар, який вдалося закупити для юніорів, дуже необхідний.
«Зараз у нас морози, все замерзає. Немає більше де займатись. Але тут, у Добротворі, є відкрита вода і широкий канал», – розповідає Дмитро Янчук, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року.
«Ми звернулись до компанії стосовно нового спортивного інвентарю, бо ті байдарки, що є, – вже старенькі. У ДТЕК Добротвірська ТЕС відгукнулись на прохання і купили новий човен. Він дозволить юніорам привозити з-за кордону ще більше кубків і медалей, бо сама форма ходової частини човна дозволяє збільшувати його швидкість на долі секунди, які дуже важливі у нашому виді спорту», – каже Ігор Слівінський, директор Добротвірської ДЮСШ.
Добротвірська ТЕС презентує такий спортінвентар вже не вперше, що дає можливість здобувати веслувальникам нові спортивні нагороди. Так, кілька років тому спортсмени-каноїсти завоювали на чемпіонаті світу з веслування на подарованому човні бронзу.
Вартість каное, яке ДТЕК Добротвірська ТЕС придбала в рамках програми соціального партнерства, становить 150 тисяч гривень. Реалізація таких проектів – спортивних, оздоровчих, соціальних - є одним з головних напрямів роботи компанії не лише в регіоні, а й в Україні загалом.
За словами менеджера з корпоративної соціальної відповідальності ДТЕК Добротвірська ТЕС Степана Войчука, станція надалі підтримуватиме цю школу, веслування в містечку, футбольний рух, в тому числі закуповуючи спортивний інвентар. Незабаром планують розчистити водоканал, щоб каноїсти змогли продовжити тренування і вже влітку тріумфувати у змаганнях за кубок України і світу.
ДТЕК Добротвірська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Західній Україні. Електроенергія, що виробляється на станції, може передаватись на експорт до Польщі. Встановлена потужність ТЕС складає 510 МВт. Станція – найбільший роботодавець селища Добротвір і Кам’янка-Бузького району; кількість працівників – близько 1 000 чол. ДТЕК Добротвірська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго – в числі найбільших платників податків Львівщини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів 743 млн грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Львівську область з 2011 по 2017 роки склали 40 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.