Сучасний клас української мови та літератури відкрили в павлоградської школі №17. Облаштували його на порожніх квадратних метрах в коридорі. Звели гіпсокартонні стіни, утеплили підлогу, замінили вікна, закупили меблі та техніку.
«Нашим учням дуже подобаються уроки рідної мови, але приміщень для його вивчення в школі на всіх не вистачало. Ось ми і вирішили зробити додатковий клас у великому порожньому коридорі. Потім подали свій проєкт на «Громаду своїми руками» і виграли. Так здійснилася наша мрія, тепер у нас є новенький клас для вивчення української мови та літератури», - розповідає керівник ініціативної групи павлоградської школи №17 Оксана Мисан.
«Будемо вивчати нашу «солов'їну мову» в теплі, комфорті та із задоволенням», - додають учні павлоградської школи №17.
А в школі №6 Павлограда тепер є «Книжкове смарт-містечко». Тут розширили стару бібліотеку і переобладнали її в сучасний інформаційний центр з новими книжковими стелажами, яскравими пуфиками, телевізором.
«Ви ж знаєте, хто володіє інформацією, - той володіє світом. Ось ми і вирішили зробити шкільну бібліотеку затишною і комфортною. Створили сучасну модель шкільного бібліотечно-інформаційного центру та назвали «Книжкове містечко». Тепер сюди приходить читати набагато більше дітей, ніж раніше», - говорить керівник ініціативної групи павлоградської школи №6 Ольга Литвиненко.
В цьому році в Павлограді в конкурсі «Громада своїми руками» від ДТЕК і міської ради перемогли 27 проєктів. Більшість з них вже реалізовані. І павлоградці далі продовжують активно розвивати і покращувати своє місто. ДТЕК допомагає їм в цьому, тому що компанія – надійний партнер суспільства і точка опори для людей, який завжди підтримує ідеї, і допомагає громадянам поліпшити життя в регіоні.