Олександр Гусєв, директор ДТЕК ШУ Дніпровське:
«Наш колектив сьогодні не на словах, а на ділі демонструє свій професіоналізм і потенціал. Нова лава, яку держкомісія прийняла в експлуатацію з оцінкою відмінно, підготовлена за найкоротші терміни, з дотриманням усіх норм і вимог охорони праці й техніки безпеки. Колектив другої видобувної дільниці розпочав відпрацювання нової лави відразу ж після завершення робіт у попередньому вибої. А це означає, що вугілля буде стабільно видаватися на-гора, шахтарі будуть забезпечені фронтом робіт і відповідно вчасно отримуватимуть заробітну плату».
Протяжність нової лави — 165 метрів. Довжина виїмкового стовпа — 560 м. Середня виймальна потужність пласта 1,05 м. Лава обладнана механізованим комплексом зі секціями мехкріплення 1КД-80, комбайном УКД 200–250, скребковим конвеєром СП-251.14. Середньодобове навантаження на очисний вибій очікується приблизно 1 500 тонн.
Дмитро Береза, начальник дільниці з видобування вугілля № 2 ДТЕК ШУ Дніпровське:
«Для шахтарів запуск нової лави — це, насамперед, впевненість кожного з нас і наших сімей у завтрашньому дні. 635 лава буде «годувати» наш колектив до середини вересня цього року. Ми вдячні за допомогу в якісній підготовці лави прохідникам і допоміжним дільницям. Своїми силами було відремонтовано скребковий конвеєр. Для обладнання нової лави придбали консолі 1КД80 та капітально відремонтували майже все гірничошахтне обладнання. Зі свого боку, намагатимемося не підвести рідне підприємство. Колектив налаштований виконувати план без порушень і простоїв».
Це друга лава, запущена на ДТЕК ШУ Дніпровське з початку року. До кінця 2018-го колектив планує підготувати ще 5 лав і загалом видобути силами двох шахт 3,3 млн тонн вугілля. Компанія зі свого боку систематично інвестує в розвиток шахтоуправління. У 2018 році на підтримку виробничого потенціалу шахтоуправління Дніпровське планують спрямувати понад 600 млн грн.