Довжина південної корінної лави пласта ℓ8 становить 296 м, довжина виїмкового поля — 1366 м, виймальна потужність пласта — 1,54 м. Відпрацьовувати новий очисний вибій буде колектив дільниці № 2 на чолі з начальником Олександром Гусєвим і бригадиром Володимиром Касенкіним. Лава оснащена механізованим комплексом 3КД-90, комбайном 2ГШ-68Б і скребковим конвеєром СП-326. Інвестиції компанії ДТЕК у підготовку нового очисного вибою становлять 193,5 мільйона гривень.
Після приймання лави директор шахтоуправління «Білозерське» Євген Колесніченко підкреслив, що всього за два місяці з початку року на шахтах шахтоуправління введено в експлуатацію три очисні вибої: «Наші гірники з упевненістю дивляться в завтрашній день. Нові лава — це фундамент для нарощування обсягів видобутку та гарантованого заробітку працівникам. Хочу вказати на злагоджену роботу шахтарів, які оперативно провели монтаж секцій механізованого комплексу на шахті «Білозерська». У середньому за добу видобувники монтували від 8 до 14 секцій кріплення 3КД-90. Це чудовий результат. Тепер колективу дільниці треба вийти на навантаження у 2,5 тисячі тонн на добу».
Олександр Гусєв, начальник дільниці № 2 зазначив:
«Для стабільного видобутку та безаварійної роботи обладнання механічна служба дільниці запропонувала модернізувати вузли комбайна 2ГШ-68Б і верхню приводну станцію вибійного конвеєра СП-326. Ці роботи провели безпосередньо на Дружківському машинобудівному заводі. Тепер у новій лаві колектив дільниці налаштований на досягнення високих результатів. Люди хочуть і можуть працювати, адже від цього безпосередньо залежить рівень їхньої зарплати й регулярне постачання палива на українські ТЕС».