Це – найбільш небезпечне перехрестя у селі, адже це головна траса «Львів-Івано-Франківськ», машин – сотні, їздять швидко. Місцеві ходити тут боялися.
«Та це страшне! Неможливо було перейти перехрестя центральної траси вулиці Широка, дороги на 12 блок станції. Темінь, нічого не видно, машини їдуть дуже швидко. І ти не знаєш, чи помітить тебе водій, чи не потрапиш ти під колеса автомобіля», - каже працівниця станції Леся Кропельницька.
І так, у темряві жили понад 50 років. Леся Кропельницька сама живе у цьому селі. А коли розповіла про «темний бік Дем’янова» на станції, керівництво вирішило допомогти. Встановили 24 опори з ліхтарями і ще один - зі спеціального діаграмою для освітлення пішохідного переходу. На все пішло – майже півмільйона грн. Усе – за кошт компанії ДТЕК.
«Ми встановили нові опори та енергоефективні вуличні ліхтарі. Вони слугуватимуть надійно мінімум 5 років і братимуть світла значно менше, ніж ліхтарі старої формації», - коментує керівник проекту «Бурштин - місто доброї енергії» Назар Гудз.
Минулоріч ліхтарі замінили на 3 вулицях у Бурштині. А ще – встановили освітлення на 8 пішохідних переходів у місті. На це пішло 1,3 млн грн. Кошти виділив ДТЕК. Цього року проект «Бурштин – місто доброї енергії» стартує вже у квітні і у планах продовжувати освітлювати вулиці міста.
ДТЕК Бурштинська ТЕС – одна із найпотужніших електростанцій в Україні, її виробнича потужність складає 2351 МВт. ТЕС надає робочі місця 1925 енергетикам та забезпечує світлом 3 млн осіб із Закарпатської та частково Івано-Франківської та Львівської областей. Станція виробляє 64% електроенергії на потреби України, решту - 36% - експортує в Словаччину, Угорщину та Румунію. За підсумками 2018 року ДТЕК Бурштинська ТЕС увійшла в ТОП-3 платників податків регіону. Крім того, станція є соціальним партнером міста Бурштин, а тому компанія систематично інвестує в соціально важливі проекти для міста. Традиційно це проекти з енергоефективності, медицини, розвитку бізнес-середовища та підвищення активності громади.