Головна Новини Прес-релізи Школярі на виробництві: чому молодь прагне працювати на ДТЕК Ладижинська ТЕС
Школярі на виробництві: чому молодь прагне працювати на ДТЕК Ладижинська ТЕС
ДТЕК Ладижинська ТЕС познайомила школярів області з виробництвом. Учні Вапнярської школи №2 дізнались про процес виробітку електроенергії і розповіли про мрії працювати на станції.
Школярі на виробництві: чому молодь прагне працювати на ДТЕК Ладижинська ТЕС

Іван Бик, вчитель фізики Вапнярської школи №2, вже не перший рік привозить своїх учнів на екскурсію на ДТЕК Ладижинська ТЕС. Цього разу вперше на електростанцію приїхали учні 10 і 11 класів фізико-математичного профілю.

«Екскурсія була дуже змістовна, діти дізнались багато цікавого і потрібного, і це мені допоможе в роботі. Відтепер набагато простіше буде пояснити учням, як виробляється електрострум, - після того, як вони побачили основні процеси тут, на практиці. Учні саме зараз визначаються із подальшим вступом до вищих навчальних закладів і відтак – з майбутнім місцем роботи. І сьогоднішня екскурсія переконала їх, що працювати на такому потужному підприємстві як ДТЕК Ладижинська ТЕС – перспективно», - говорить про враження від візиту викладач.

Учням та вчителям провели екскурсію, показали усі основні етапи виробітку електроенергії - починаючи від процесу подачі вугілля на склад і закінчуючи розподільчою станцією. Про переваги роботи на ДТЕК Ладижинській ТЕС, про турботу про працівників, гідну зарплату і можливість кар’єрного росту для тих, хто прагне навчатися і розвиватися, розповіла Тетяна Сагаєва, в.о. керівника департаменту з управління персоналом станції.

Учні, за їхніми словами, були у захваті і відзначили потужність та масштабність ТЕС. «Мене вразила велич підприємства і те, як воно стабільно працює. Здивувало те, що ми не бачили багато робітників. Робочий процес триває, електростанція забезпечує людей електроенергією, світлом, теплом, а хто це все робить і коли – цього не видно. Напевно, в цьому і полягає найвища професійність. Коли закінчу навчання, хотілося б сюди прийти на роботу», - ділиться думками Анастасія Демидю, учениця Вапнярської школи №2.

ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн ​​грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

25 Жовтня 2024
Новини та повідомлення З початку року машинобудівники ДТЕК Енерго виготовили 760 тисяч запчастин та 10 нових комбайнів для підтримання українського вуглевидобутку
15 Жовтня 2024
Новини та повідомлення ДТЕК Енерго виконав усі плани по підготовці до опалювального сезону
11 Жовтня 2024
Новини та повідомлення Шахтарі ДТЕК Енерго ввели в роботу 16 нових вугільних лав для стабільного забезпечення ТЕС паливом взимку
10 Жовтня 2024
Новини та повідомлення Олександра Фоменка призначено генеральним директором ДТЕК Енерго
08 Жовтня 2024
Новини та повідомлення Для надійнішого проходження опалювального сезону ДТЕК Енерго інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонти та відновлення ТЕС
24 Вересня 2024
Новини та повідомлення З початку року машинобудівники ДТЕК Енерго виготовили 10 нових комбайнів та 683 тисячі запчастин для підтримання українського вуглевидобутку
19 Вересня 2024
Новини та повідомлення Енергетики вперше показали киянам, як виглядає обладнання ТЕС після російських ударів
11 Вересня 2024
Новини та повідомлення З початку року шахтарі ДТЕК Енерго ввели в роботу 14 нових вугільних лав, ще 12 лав планується
05 Вересня 2024
Новини та повідомлення З початку року ДТЕК Енерго інвестував понад 2,1 млрд грн у ремонти та відновлення ТЕС
28 Серпня 2024
Новини та повідомлення ДТЕК Енерго інвестував в український вуглевидобуток 17 млрд грн з початку повномасштабної війни