Зростання виробничих показників — закономірний результат професіоналізму колективу та стабільних інвестицій. На розвиток виробництва та подальше зростання вуглевидобутку за 11 місяців цього року було спрямовано понад 2,9 млрд грн. Це на 30% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. З цих коштів, 1,4 млрд грн спрямували на придбання очисного обладнання, 934 млн грн — на проведення капітальних гірничих виробок і прохідницьке обладнання, ще 303 млн грн — на підземний транспортний ланцюжок зі 100 млн грн — на вентиляцію та дегазацію.
Михайло Барабаш, директор із видобутку вугілля ДТЕК Енерго:
«Кожна надпланова тонна вугілля, яку піднімають на-гора шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля, лягає в основу зміцнення енергонезалежності України. У 2016 році наші підприємства змогли оперативно наростити видобуток енергетичного вугілля, коли атомна генерація знизила «оберти» й на українські ТЕС лягло додаткове навантаження з вироблення електроенергії. У 2017 році, коли Україна втратила антрацитові шахти на неконтрольованій території, важливість «газових», які залишилися, ще більше зросла. Шахтоуправління ДТЕК Павлоградвугілля змогли наростити оберти, встановивши новий рекорд вуглевидобутку. Багато в чому це — підсумок багаторічної роботи з оновлення обладнання й модернізації виробництва, на яку тільки цьогоріч ДТЕК направить 3,4 млрд грн. Але в основі цього результату робота наших сильних і згуртованих колективів і правильні технічні рішення, які дають визначний результат».
Колективи ДТЕК Павлоградвугілля почали активно нарощувати обсяги видобутку після входження до складу компанії ДТЕК. Так у 2004 році 10 шахт Західного Донбасу підняли на-гора лише 11,4 млн тонн вугілля. З приходом ДТЕК на всіх шахтах об’єднання стартувала масштабна модернізація виробництва та до 2010 року обсяг вуглевидобутку збільшився до 15 млн тонн. Наступним «рубіконом» став 18-мільйонний річний результат, який підприємства Західного Донбасу подолали у 2013 році й успішно втримували упродовж трьох років.
Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля:
«Наш успіх залежить від сукупності багатьох чинників: професіоналізму та відповідальності людей, сучасної техніки, яку ці люди успішно освоюють, і грамотно вкладених інвестицій. Завдяки наявності всіх цих складників, підприємства ДТЕК розвиваються і протистоять кризам. Ми впевнено забезпечуємо паливом теплову енергетику. У рекордному показнику видобутку зображена праця не тільки вуглевидобувних, але і всіх допоміжних підприємств об’єднання, які забезпечують їхню нормальну життєдіяльність».