У приміщеннях оновили всі поверхні за допомогою білого кахлю, встановили нові вікна та двері, змонтували сучасну сантехніку, електропроводину, економні безпечні світильники, розмістили зручні меблі. Підвісні контейнери-вішалки для зберігання робочого одягу, які раніше розміщувалися під стелею й опускалися вниз за допомогою спеціальних гачків і шнурів, замінили на стійкі металеві шафи, які набагато більше подобаються шахтарям. Щодня в нових лазнях будуть митися 1,5 тисячі робітників підземних і поверхні.
«А ще в нас у переході між відділеннями в лазні встановили фотарій — світлолікувальний апарат для опромінення ультрафіолетовими променями, — зазначає ще одну позитивну зміну завідувачка шахтним медпунктом Тетяна Слушаєнко, — тепер наші шахтарі в осінньо-зимовий період будуть грітися під штучним «сонцем». Це дуже корисно для лікування і профілактики захворювань. Особливо в період холодів».
Робітники задоволені. «Все чудово, — посміхається Антон Човпило, електрослюсар дільниці енергопостачання й ремонту електроустаткування, — нормальні людські умови!».
«Ми намагаємося зробити наші лазні для робітників сучасними та зручними, — розповів заступник директора із сервісів ШУ Добропільське В’ячеслав Голота. — Рік тому ми капітально відремонтували жіночі лазні на обох шахтах, цього літа — чоловічу на шахті «Добропільська». Тепер душові та роздягальні для робітників у нашому шахтоуправлінні цілком відповідають європейському рівню».
Щоб створити комфортні умови праці для гірників шахтоуправління Добропільське ДТЕК за останні 2 роки виділив 8,7 млн грн.