ДТЕК четвертий рік проводить конкурс професійної майстерності зварювальників та дефектоскопістів. Цього разу до працівників бізнес-блоку генерації доєднались вугільники, ремонтники і молодь – учні професійних ліцеїв Зеленодольська і Дніпрорудного.
На Добротвірській ТЕС попередньо пройшов відбірковий тур на кращого зварювальника. Учасники пройшли теоретичний і практичний блоки конкурсу. Дмитро Сміхура, електрогазозварник цеху технічного обслуговування і підготовки устаткування, та дефектоскопіст Василь Зуб показали відмінні результати професійної майстерності на конкурсі.
«Робота електрогазозварника вкрай важлива, оволодіти цією справою можуть не всі. Як у ювелірів, у нас має бути філігранна майстерність, техніка та своєрідний почерк. Майстерність і досконалість зварники отримують з досвідом. Практика та постійна робота дають змогу нашим працівникам довести, що вони професіонали своєї справи», – розповідає Юрій Лупач, майстер дільниці зварювальних робіт ДТЕК Добротвірської ТЕС, член станційної команди.
«Кожного року беру участь у конкурсі зварників, і цього року випала можливість представити Добротвірську ТЕС на національному рівні. З допомогою командної роботи вдалось показати хороший результат. Вишитий рушник - як символ нашої держави. Працюючи, я надихався вишитим рушником своєї матері», - ділиться враженнями Дмитро Сміхура.
Нагадаємо, що кращими зварювальниками стали спеціалісти ДТЕК Запоріжської ТЕС з міста Енергодар. А професійніше всіх дефекти в металі виділяла команда ДТЕК Бурштинської ТЕС.
Нагадаємо, ДТЕК Добротвірська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Західній Україні. Електроенергія, що виробляється на станції, може передаватись на експорт до Польщі. Встановлена потужність ТЕС складає 510 МВт. Станція – найбільший роботодавець селища Добротвір і Кам’янка-Бузького району; кількість працівників - 981 чол. ДТЕК Добротвірська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго – в числі найбільших платників податків Львівщини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів 743 млн грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Львівську область з 2011 по 2017 роки склали 40 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.