Едуард Френцель, головний технолог ШУ Тернівське:
«Рано чи пізно професіонали йдуть на заслужений відпочинок, а для успішної роботи підприємства необхідно готувати нове покоління підростаючих шахтарів. Наш регіон працює за рахунок шахт, тому молодим фахівцям необхідно показувати і розповідати, які плани, які перспективи, що можна очікувати, приходячи працювати в ДТЕК Павлоградвугілля. Ми вже зараз думаємо про те, щоб через 5, 10, 15 років у Західного Донбасу було стабільне і надійне майбутнє ".
Після практичної частини географічної експедиції - спуску в шахту - вчителі взяли участь у практичній частині семінару - засіданні круглого столу, де мали можливість почути значна кількість корисної інформації про компанії ДТЕК і роботі Тернівського шахтоуправління. А почувши доповідь головного технолога про Богданівському скиданні і про те, як з цим природним тектонічним порушенням впоралися на шахті «Самарська», вчителя географії щиро аплодували.
Любов Руденко, методист Павлоградського міського науково-методичного кабінету:
«Ми прийняли правильне рішення, що провели таке нестандартне захід на шахті. Адже не секрет, що не всі вчителі володіли в повному обсязі інформацією про наш регіон. А тепер отримавши її з перших рук, вони розкажуть її своїм учням. І ми впевнені, що багато наших хлопців обов'язково приїдуть на екскурсію в шахту. І хто знає, може, після побаченого вони зрозуміють наскільки цікава, важлива і потрібна ця професія ».
Аліса Рябова, директор Павлоградської школи № 9:
«Вийшовши з шахти, мені хотілося помовчати і усвідомити, що я побачила. Честь і хвала чоловікам-шахтарям за їх працю. Все-таки як ми правильно зробили, що подружилися з ШУ Тернівським. Як би ми дізналися, що поруч з нами живуть такі трудяги. Вони ще й нам допомагають гідно виховувати дітей, ніколи не відмовляють у допомозі. І ще захоплена професіоналізмом ваших керівників, їх науковому підходу до справи. Тому і результати ДТЕК варті уваги і популяризації серед учнів і не тільки ».
Людмила Осипчук, керівник методоб'єднання вчителів географії Павлоградської школи № 9:
«Мені давно хотілося побувати в шахті. Але це були мрії. А ось на зустрічі, коли ми на осінніх канікулах приїхали всім колективом, щоб познайомитися і зав'язати дружбу, я наважилася і запитала у директора шахтоуправління про можливість спуску в шахту всіх географів міста. Адже це нам потрібно для роботи. Він підтримав цю ідею і сьогодні вона відбулася, та ще була інформаційно наповнена. Спасибі всім за підтримку, розуміння і реалізацію мрії ».