Більше 20 викладачів коледжів зі всієї Вінницької області, які навчають студентів основам охорони праці та безпеки життєдіяльності, завітали на електростанцію, щоб ознайомитися із тим, як діють ці засади на виробництві. Наступний крок - запровадити методи, які працюють на Ладижинській ТЕС, у себе в навчальній програмі.
Сергій Слюсаренко, викладач Ладижинського коледжу ВНАУ (Вінницького національного аграрного університету), ділиться міркуваннями: «Чому вирішили провести на Ладижинській ТЕС? Бо на цьому підприємстві діє навчально-виробничий центр, є тренажер енергоблоку. А щодо охорони праці - тут моделюються різні ситуації, в тому числі складні. Їх тут можна відпрацювати, чітко знаючи, як убезпечитися від нещасних випадків. Ми прагнемо це все побачити. Адже безпека життєдіяльності і охорона праці – основа будь-якого сучасного виробництва. Тому ми вирішили внести напрацювання енергетиків з охорони праці в нашу навчальну програму».
У навчальному центрі гостям показали тренажери, на яких енергетики відпрацьовують робочі моменти виробництва, попередження нещасних випадків, проходять тренування, перевірки, які допомагають в щоденній роботі. Також викладачам провели екскурсію по електростанції.
Тетяна Сагаєва, в.о. керівника департаменту з управління персоналом ДТЕК Ладижинська ТЕС, звертає увагу на те, що життя і здоров’я працівників – найвища цінність для компанії. «Сподіваємося також, що ви допоможете своїм студентам зробити правильний вибір робочого місця. Ми чекаємо молодих фахівців на підприємстві. ДТЕК турбується про те, щоб працівникам було працювати комфортно та безпечно – від забезпечення усіма необхідними засобами індивідуального захисту до впровадження принципів безпечного виробництва у навчальні програми», - запевняє Тетяна Сагаєва.
ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.