Цілі та завдання, поставлені організаторами змагань — компанією ДТЕК, прокоментував Сергій Куриленко, директор із генерації компанії ДТЕК Енерго:
«Відпрацювання дій у нештатних ситуаціях і організованість пожежних дружин підприємств — це основа безпеки й персоналу, і виробництва. Один з основних пріоритетів компанії ДТЕК — охорона праці та промислова безпека. Для протидії нештатним ситуаціям на виробництві на всіх підприємствах створені добровільні пожежні дружини, до яких входять робітники підприємств. Вони навчаються за спеціальними програмами, відпрацьовують спільні дії із залученням Держслужби України з надзвичайних ситуацій у містах наявності. Свій професіоналізм вони доводять на змаганнях і в реальних умовах, і готові оперативно стати в першу лінію локалізації та ліквідації потенційних загорянь на виробництві. Щорічно ДТЕК інвестує у впровадження сучасних автоматизованих протипожежних систем на ТЕС компанії. У 2018 році обсяг інвестицій для цього становить приблизно20 млн грн».
Своїми враженнями поділився Дмитро Лехтін, старший машиніст енергоблоків котельно-турбінного цеху ДТЕК Кураховської ТЕС:
«Бойове розгортання, естафета, потрапляння потоком води з брандспойта в ціль, відповіді на теоретичні запитання — це те, з чим довелося зіткнутися учасникам. Нашій команді забракло лічених секунд, щоб увійти до трійки лідерів. Водночас ми напрацювали достатній досвід із реагування в надзвичайних ситуаціях».
На думку конкурсної комісії, почесне третє місце в команди Слов’янської ТЕС, «срібло» взяли представники ДТЕК Добротвірської ТЕС. Лідером турніру став пожежний розрахунок ДТЕК Бурштинської ТЕС.
Варто зазначити, що на гарантування техногенної та протипожежної безпеки за 8 місяців 2018 року ДТЕК Кураховська ТЕС направила майже 1 млн грн.