«Ми зможемо встановити ще кілька камер відеоспостереження в Кураховому. Це дасть змогу додатково дисциплінувати водіїв і пішоходів у зоні відеофіксації. Завдяки відеоархіву з уже встановлених камер спостереження в Кураховому вже вдалося виявити справжніх правопорушників і винести справедливе рішення в декількох конфліктних ситуаціях. Наша мета – не просто зафіксувати порушення. У безпеці головне – своєчасно запобігти йому. Так ми зможемо гарантувати безпеку жителям Курахового в партнерстві з правозахисниками», – прокоментував ініціатор проекту Олексій Антікуз.
Члени журі національного відбору пояснили свій вибір:
Тетяна Сахарук, голова правління мережі Глобального договору ООН в Україні:
«Я виділила проекти, які найбільше відповідають цілям сталого розвитку. Я визначила, що це обов'язково має бути партнерство. Тільки через партнерство, через громаду ми можемо досягати тих результатів, які неможливі зусиллями однієї людини або однієї компанії. Тому проекти, які я вибирала, були пов'язані здебільшого з партнерством, освітою й екологією з акцентом на інновації».
Руслан Пахомов, директор Регіональної Медіа Групи:
«Я вже давно беру участь в журі цього проекту й бачу, як змінюється свідомість наших жителів. Еволюціонує все – і самі ідеї, і залученість людей, і їхня здатність домовитися, їхнє бажання створити щось якісне. Як регіональний канал ми знімаємо передачу про цей проект і знаємо, що люди починають готуватися до нього за півроку–рік, і якщо вони не отримали грант цього року, то відразу ж починають щось думати на наступний рік і знову йдуть пробувати свої сили».
Вікторія Гриб, керівник напряму зі сталого розвитку ДТЕК ЕНЕРГО:
«Я дуже рада за авторів тих проектів, які стали найкращими. За 7 років проведення «Громади своїми руками» ми переконалися: ніщо так не надихає людей, як можливість втілювати в життя свої ідеї та бачити результат. А якщо є ще й визнання – це як крила за спиною! Гранти ДТЕК – тільки інструмент, рушійна сила й енергія цих поліпшень – люди. За 7 років у нашому конкурсі взяли участь понад 40 тисяч українців, які власноруч втілили приблизно 1000 корисних проектів. Щороку кількість заявок на гранти росте. Наш конкурс чекають і починають розробляти плани задовго до того, як ми оголошуємо про старт. Ми щасливі, тому що наша головна мета – заохочення ініціативності наших людей – досягнута, і це надихає нас на нові проекти».
Цьогоріч 11 проектів соціального партнерства з усіх територій наявності бізнесу ДТЕК України розділили призові місця й отримали додаткове фінансування ДТЕК.