Довжина лави становить 285 м, довжина виїмкового стовпа — 930 м, виймальна потужність — 1,05 м. Заплановане навантаження на очисний вибій складе приблизно 1,6 тис. тонн на добу і приблизно 50 тис. тонн на місяць. Відпрацьовувати лаву довірено колективу дільниці № 4.
Лава обладнана новим комбайном УКД-200–500, відремонтованим в умовах дільниці ремонту вибійного обладнання (РВО) конвеєром СП 251.13, частково секціями вітчизняного механізованого комплексу КД-90 і комплексу ZZ закордонного виробництва, більшість яких також пройшли ремонт у цеху дільниці РВО.
«Для шахтоуправління нова лава — це стабільна робота колективу й новий виток розвитку підприємства. До того ж, від надійності роботи павлоградських шахт залежить робота теплової генерації України. Зараз на нас — особлива відповідальність, тому що через блокаду антрацит на станції не надходить, і ТЕС, що працюють на газових марках вугілля, працюють із підвищеною потужністю, — сказав директор ДТЕК ШУ Дніпровське Олександр Коваль. — Так, зараз усім нелегко працювати, але ми переживали й не такі кризи. Упевнений, що ми подолаємо період труднощів, і ситуація покращиться — головне, що є вугілля й компанія робить усе, щоб розвивати шахти та давати нам роботу».
Інвестиції ДТЕК в оснащення лави становлять приблизно 53 млн грн. У 2017-му році планують у шахтоуправлінні ввести в експлуатацію всього вісім нових лави замість відпрацьованих.