Заміна старих ламп на нові у виробничих приміщеннях, оновлення та капітальний ремонт обладнання, модернізація системи пожежної безпеки, закупівля засобів індивідуального захисту, встановлення перильних огороджень у місцях підвищеної безпеки - ось у що вкладають кошти на Бурштинській ТЕС. Все задля того, аби не допустити нещасних випадків та непередбачуваних ситуацій. В охорону праці та промислову безпеку тут інвестують мільйони гривень щомісяця. З початку 2019 року вже спрямували більше 10 млн грн в створення безпечних умов праці.
«Протягом останніх 2,5 років компанія інвестувала в охорону праці Бурштинської ТЕС більше 56 млн грн. Завдяки такому потужному фінансуванню ми реалізували понад сотню проектів, які сприяють безпечній роботі працівників. Та в червні на нашій станції стався смертельний нещасний випадок. Працівник постраждав від вибуху пилу в бункері. Сьогодні вже маємо результати і висновки комісії. Звісно, що всі причетні до випадку понесли відповідальність. Та вже зраз можемо озвучити, що серед багатьох причин, які послугували причиною – байдуже ставлення до власної безпеки. Щоб попередити подібні ситуації, ми під час спілкування з людьми приділяємо особливу увагу аналізу цього нещасного випадку і розповідаємо, як можна було його уникнути», - сказав в.о. директора ДТЕК Бурштинська ТЕС Олег Івахів.
«Всі мають повертатися додому живими і здоровими. На батьків чекають вдома діти. Задля цього компанія щороку інвестує мільйони гривень. Та скільки б коштів не вкладали у вдосконалення системи охорони праці – лише відповідальність кожного за власне здоров’я та життя гарантуватиме безпечну працю», - каже керівник департаменту з охорони праці і промислової безпеки Павло Гацула.
Щоб мотивувати співробітників дотримуватися безпеки праці на підприємствах ДТЕК щокварталу визначають кращого лідера та кращого аудитора з питань безпеки праці. За досягнення високих результатів кращі працівники отримують премії.
ДТЕК Бурштинська ТЕС – одна із найпотужніших електростанцій в Україні, її виробнича потужність - 2351 МВт. ТЕС надає робочі місця 1925 енергетикам та забезпечує світлом 3 млн осіб із Закарпатської та частково Івано-Франківської та Львівської областей.