Генерувальні підприємства ДТЕК за вказаний період отримали 0,7 млрд грн інвестицій. Це на 79% більше показника за січень-серпень 2016 року. Зокрема, ТЕС ДТЕК цьогоріч проходять посилену підготовку до опалювального сезону щодо планових ремонтів. У першому півріччі ДТЕК Кураховська ТЕС завершила планові ремонти трьох енергоблоків сумарною потужністю 650 МВ.
У період літнього піку споживання електроенергії ДТЕК Кураховської ТЕС працювала повним складом і компенсувала виведені в ремонт потужності АЕС. Але вже у вересні енергетики теплоелектростанції почали підготовку до майбутнього опалювального сезону і відновили планову ремонтну кампанію — у поточний ремонт вивели енергоблок № 5.
«Ми продовжуємо готуватися до надійної роботи під час опалювального сезону — до кінця року завершимо планові ремонти на інших чотирьох енергоблоках. ДТЕК Кураховська ТЕС працює на українському вугіллі газової марки, яка є пріоритетним паливом для виробництва електроенергії. Сьогодні ми забезпечені вугіллям із шахт ДТЕК «Добропіллявугілля» і ДТЕК «Павлоградвугілля» й готуємося успішно пройти осінньо-зимовий період. Але з огляду на поступове заміщення антрациту вугіллям українського видобутку, потреба в газовому вугіллі зростатиме, що вимагає інвестицій у видобувні підприємства. Від цього залежить стабільність роботи як Кураховської ТЕС, так і всієї енергосистеми, — прокоментував директор ДТЕК Кураховська ТЕС Анатолій Боричевського.
Крім планових ремонтів ДТЕК реалізує проекти з переведення двох блоків Придніпровської ТЕС з антрациту на газове вугілля. Також компанія здійснює реконструкцію блока № 10 Бурштинської ТЕС і блока № 1 Криворізької ТЕС. Ці роботи дадуть змогу продовжити термін експлуатації блоків мінімум на 15 років, підвищити їхню ефективність і знизити викиди в атмосферу до європейських норм. Починаючи з 2012 року, усі енергоблоки компанії під час модернізації проходять реконструкцію електрофільтрів для досягнення рівня викидів пилу відповідно до Директиви 2001/80/ЕС.