У листопаді видобуток вугілля марки Г (газове) на підприємствах ДТЕК становить 2,1 млн тонн, що на 5,2% більше від показника листопада 2016 року. Водночас, порівнюючи з жовтнем цього року, збільшення становить 11,3%.
Такий приріст став можливий завдяки масштабним інвестиціям ДТЕК у вуглевидобувні підприємства. Лише за 10 місяців 2017 року компанія направила в ДТЕК Павлоградвугілля і ДТЕК Добропіллявугілля 3,2 млрд грн, що на 1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Ця сума, між іншим, була спрямована на придбання та капітальний ремонт очисного обладнання — 1,6 млрд грн, капітальні гірничі виробки — 781 млн грн, підземний транспортний ланцюжок — 342 млн грн, вентиляцію та дегазацію — 97 млн грн.
«Ми стрімко збільшуємо інвестиції у видобування пріоритетного для країни вугілля марки Г. Запускаючи нові лави, купуючи високопродуктивне обладнання й модернізуючи наявну техніку, компанія розвиває вуглевидобування в Україні. Завдяки цьому низка наших шахт уже перевиконують річний план видобутку, що дає змогу поступово знижувати потребу в імпорті», — підкреслив директор із видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш.
Нагадаємо, ДТЕК продовжує реалізацію програми зі зниження залежності в імпортному вугіллі, що складається з трьох ключових кроків. Крок № 1 — переведення блоків з антрациту на газове вугілля. Крок № 2 — забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок № 3 — модернізація потужностей ТЕС для ефективної та безперебійної роботи.
З найважливішими діями ДТЕК щодо забезпечення надійного енергопостачання України в осінньо-зимовий період можна ознайомитися на сайті — http://ozp.dtek.com