Лідерами за обсягами видобутку вугілля в березні стали трудові колективи:
- ШУ ім. Героїв Космосу — 421 тис. тонн вугілля
- ШУ Першотравенське — 418,5 тис. тонн вугілля
- ШУ Тернівське — 363,5 тис. тонн вугілля.
Показник середньодобового навантаження на очисний вибій за березень цього року на 7% перевищив торішній і сягнув 1849 тонн/добу. Середньомісячна продуктивність праці робітника з видобутку вугілля в березні становила 118,3 т/міс. Максимальні показники продуктивності праці досягнуто на шахтоуправлінні «Павлоградське» (137,2 т/міс.), ім. Героїв Космосу й Першотравенське (по 133,8 т/міс.).
Серед дільниць усіх вугільних підприємств ДТЕК Павлоградвугілля найбільшого рівня видобутку в березні досяг колектив дільниці з видобутку вугілля № 4 ШУ Першотравенське, який видобув понад 108 тис. тонн «чорного золота».
Генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін:
«Досягнутий історичний максимум із видобутку вугілля ДТЕК Павлоградвугілля — це результат професійної роботи всього 24-тисячного колективу нашого підприємства й реалізації грамотно спланованої, послідовної інвестиційної політики ДТЕК. Поряд із цим проводиться планомірне заповнення очисного фронту, всі лави були на ходу. Шахтарі Західного Донбасу не мають наміру зменшувати виробничі темпи. Тому компанія ДТЕК планує цьогоріч інвестувати в наші шахти приблизно 3,3 млрд грн, що на 28% більше, ніж 2016 року. Ми розуміємо, що нашій країні потрібне українське вугілля, і робимо все можливе, щоб його видобути».
2017 року колектив ДТЕК Павлоградвугілля планує видобути 18,6 млн тонн вугілля газової марки, ввести в експлуатацію 30 нових лав, пройти понад 106 км гірничих виробок. При цьому, з початку року за січень-березень виробниче об’єднання видало на-гора приблизно 5 млн тонн вугілля (на 13% вище за аналогічний період 2016 р.) і пройшло понад 26 км гірничих виробок. Чотири шахтоуправління вже подолали мільйонний рубіж.