«ДТЕК - стратегічний партнер міста Ладижина і околишніх сіл, то ж ми радо долучаємося до різноманітних напрямів розвитку місцевої громади. Серед найбільш поширених - розбудова соціально значущої інфраструктури, спортивні активності, енергоефективні проекти. Ключове – ми робимо це разом з громадським активом, з небайдужими містянами та селянами, тож, коли ми побачили проект «Тепло і затишок нової української школи», не мали жодних сумнівів тому, чи підтримати його», - розповідає Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС. Станція виділила на ремонт та обладнання класу 100 тисяч гривень - завдяки цій допомозі повністю облаштували клас - встановили нові вікна, двері, освітлення, радіатори опалення.
За словами Валентини Рябокінь, директора Білоусівської школи, від початку її роботи – а це 23 роки - триває тісна співпраця з Ладижинською ТЕС. Раніше за допомогою станції школу газифікували, зробили капітальний ремонт теплотраси. «Відтепер цей клас є взірцем для моїх колег, які планують втілювати проект «Нова українська школа». А першокласники навчатимуться у новому затишному, світлому класі. Керівники Ладижинської ТЕС – часті гості у нашій школі. Я дякую і сподіваюсь, що наша співпраця буде продовжуватися», - говорить директорка.
Олександр Бобрик привітав усіх школярів і вчителів Біолусівської школи: «Бажаю всьому педагогічному колективу школи щоденного натхнення, любові до дітей, батькам – терпіння і розуміння дітлахів, малюкам – легких знань, цікавих уроків і здійснення мрій, а школі – розвитку і щороку більше учнів у її стінах».
Нагадаємо, ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт.
Станція – найбільший роботодавець міста Ладижин; кількість працівників сягає 1200 чол. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.