«Наразі ми завершили всі роботи, необхідні для вдалого старту та впевненого ходу опалювального сезону. Тепломережі підготували, обладнання оновили та, де це було потрібно, відремонтували, провели через опресування. Станція контролює тиск та подачу тепла. Фахівці підготовлені, працюють чітко і дбають про тепло у місті», - запевняє Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинська ТЕС.
Необхідна складова успішного осінньо-зимового періоду – резерви палива на складах. Відповідаючи усім необхідним вимогам, Ладижинська ТЕС накопичила достатній обсяг вугілля для всього періоду опалювального сезону. Також очікуються майбутні поставки палива.
Теплові установки та мережі міста пройшли через всі випробування і налагодження. Енергетики Ладижинської ТЕС замінили трубопроводи та відновили ізоляцію на магістральному теплопроводі. Встановили нові шарові крани на них, що дозволить оперативно і локально відключати окремі пошкоджені ділянки для усунення пошкоджень, не порушуючи теплопостачання на інших ділянках, де їх немає.
Нагадаємо, що для надійної роботи та забезпечення Ладижина опаленням та гарячою водою ДТЕК Ладижинська ТЕС провела низку планових ремонтів основного і допоміжного обладнання енергоблоків. Серед них - поточний ремонт блоку № 2, середній ремонт блоку № 3 та початок капітального ремонту блоку № 4.
«Все, що ми зробили із підготовки до опалювального сезону, дає можливість говорити про надійну та безаварійну роботу теплових мереж Ладижинської ТЕС та міста взимку. Ми знижуємо ризики можливих збоїв в роботі обладнання. Ладижинці взимку мають бути з теплом, світлом і гарячою водою», — підсумовує Олександр Бобрик.
ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.