ДТЕК Кураховська ТЕС у жовтні 2017 року відпустила в енергосистему України 626 млн кВт⋅год електроенергії. Порівнюючи з жовтнем 2016 року, обсяг відпущеної електроенергії збільшився на 24,5%. ТЕС стабільно покриває потреби енергосистеми в електроенергії та готова продовжувати роботу з підвищеним навантаженням у зимовий період.
Теплоелектростанції ДТЕК у жовтні 2017 року відпустили в енергосистему України 3,2 млрд кВт⋅год електроенергії.Найбільше зростання виробництва минулого місяця спостерігалося на ТЕС ДТЕК, які працюють на газовій марці вугілля, зокрема на ДТЕК Кураховської ТЕС. У жовтні 2017 року ДТЕК Кураховська ТЕС відпустила 626 млн кВт⋅год електроенергії, що на 24,5% більше за показник жовтня 2016 року. На теплові електростанції з газовою маркою вугілля лягло додаткове навантаження у зв’язку з економією антрациту. Після блокади українських підприємств на тимчасово неконтрольованій території його можна отримати тільки через імпорт.
Водночас завдяки закупівлі компанією імпортного антрациту, станції ДТЕК, що працюють на цьому паливі, продовжують відпускання електроенергії в досить великих обсягах. Антрацитові ТЕС у жовтні виробили 726 млн кВт⋅год електроенергії, що вдвічі більше, ніж у вересні та лише на 18% менше, ніж аналогічного місяця 2016 року. Тоді поставки антрациту з видобувних підприємств ДТЕК проводилися в нормальному режимі.
«Для стабільної роботи в осінньо-зимовий період ДТЕК продовжує поповнювати вугільні склади ТЕС. Особливо це важливо на тлі збільшення виробництва електроенергії. З початку листопада запаси палива на складах ТЕС ДТЕК зросли на 176 тис. тонн. На вугільному складі ДТЕК Кураховської ТЕС цієї миті є понад 160 тис. тонн вугілля газової марки. Зараз у роботі 7 енергоблоків, жодного блоку в резерві. Ми готові в період зимового максимуму забезпечувати українців електроенергією», — зазначив директор ДТЕК Кураховської ТЕС Анатолій Боричевський.
Нагадаємо, ДТЕК продовжує реалізацію програми зі зниження залежності в імпортному вугіллі, що складається з трьох ключових кроків. Крок № 1 — переведення блоків з антрациту на газове вугілля. Крок № 2 — забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок № 3 — модернізація потужностей ТЕС для ефективної та безперебійної роботи.
З найважливішими діями ДТЕК щодо забезпечення надійного енергопостачання України в осінньо-зимовий період можна ознайомитися на сайті — http://ozp.dtek.com