Промивають водопровід двічі на рік. Аби з кранів у людей текла чиста і безпечна вода.
«Ми спокійні, коли станція дбає про усі житлово-господарські питання у місті. Знаємо, що ДТЕК Добротвірська ТЕС – значить стандарт якості. Тому не переживаємо про якість води», - розповідає Леся Маїк, мешканка смт Добротвір.
Воду пропускають через спеціальну установку, яка очищає рідину від заліза, а потім – через усю мережу селища, а це понад 29 км.
«Ми визначаємо, скільки процентів хлору у вапні, розраховуємо кількість хлорного вапна, необхідного для очищення. Адже нічого кращого за це, зважаючи на такі великі обсяги води, ще не вигадали. Після - проводимо лабораторно-хімічні аналізи питної води артезіанських свердловин, хімводоочистки і в кінцевих точках селища», - розповідає Петро Яловицький, начальник цеху теплопостачання підземних комунікацій та гідроспоруд ДТЕК Добротвірська ТЕС.
Головне – точно розрахували дозу хлору. Якщо буде недостатньо - хлор не матиме необхідної бактерицидної дії. Забагато – люди його відчуватимуть на смак у воді. Тож скільки додавати, визначають після численних досліджень з цією водою. Для Добротвора норма – 50 мл хлору на літр по всій мережі, - визначили на станції. І тепер спокійні - містяни мають якісну воду.