Це досягнення — безумовна заслуга злагодженої роботи трудового колективу 4-ї дільниці, яка ефективно та вміло використовує у своїй роботі новітнє високопродуктивне очисне обладнання. Завдяки інвестиціям ДТЕК, 9-а південна лава оснащена сучасним вітчизняним комбайном CLS-450, який проходить тут промислові випробування, конвеєром СП-251.13, скребковим конвеєром-перевантажувачем підлавним СП251.15, двома насосними станціями СНН-200.
Максим Дівульський, начальник дільниці № 4 з видобутку вугілля:
«У чому секрет успіху нашої дільниці? Чудова нова техніка, якою нас забезпечила компанія, плюс високий професіоналізм колективу, як робітників, так і інженерно-технічних працівників. Кістяк дільниці — колишні працівники шахти «Білицька». У них не все складалося на колишньому місці, тому їхнє прагнення довести, насамперед, собі, що вони не гірші за інших, було абсолютно природним. І вони це зробили!»
За словами Максима Дівульського, його працівники є найкращими і працюють із бажанням. Тому останні 3 місяці видобувники 4-ї дільниці надійно утримують лідерські позиції, постійно перевиконуючи планові показники й у такий спосіб забезпечуючи свій вагомий внесок у видобуток важливого для країни українського вугілля газової марки, що дає змогу знизити залежність від імпорту антрациту.
Костянтин В’ялий, директор ВСП ШУ Добропільське:
«Досягнутий результат — привід для нашої радості та гордості, закономірний підсумок самовідданої праці гірників шахтоуправління, які підтверджують високий рівень своєї майстерності. Водночас у цьому успіху є заслуга всієї компанії ДТЕК, що реалізує нову стратегію розвитку Добропілля. Тільки в червні-липні інвестиції в наше шахтоуправління становлять понад 100 млн грн. Купують не тільки нове обладнання. Значні кошти виділяють на покращення умов праці та побуту працівників ШУ Добропільське».
Конкурс «Трудова вахта» на підприємствах Добропілля триває. Гірники налаштовані рішуче та мають намір довести, що можуть демонструвати ще вищі показники вуглевидобутку та продуктивності праці.