«Я рада, що працюю з такою командою, – ділиться Наталя Полеготченко, найсуворіший оператор пульта управління на Добропільській ЦЗФ. – Кожну зміну я спілкуюся з усіма як сполучна ланка. Іноді серджуся, лаюся, але дуже люблю своїх колег. Я вірю, що у нас попереду ще не одна перероблена тонна. У нас на фабриці у цьому році багато нового – як для підвищення обсягів і якості переробки, так і для людей: нові елеватори встановили, ввели в експлуатацію другу чергу породного відвалу, відремонтували пральню, прийняли колективний договір. У таких умовах і працюється з радістю».
Крім елеваторів, на фабриці замінили насоси, обшили профнастилом приміщення навантаження кеку на ФПО – тепер кек не прилипає до стін, а прибирати приміщення стало в рази простіше. Демонтували понад 100 м невикористаного трубопроводу на 31 позначці й встановили датчики вібрації на насоси. Невеликі зміни, коли їх багато, стають вагомими. І те, на що витрачали багато часу, тепер виконується простіше й швидше. З початку року компанія ДТЕК інвестувала в Добропільську фабрику 30 млн грн.
«Кожен з нас розуміє, що ДТЕК – це точка опори для енергетики України, – говорить генеральний директор Добропільської ЦЗФ Надія Судак. – А фабрика – сполучна ланка між шахтами й теплоелектростанціями. Це означає, що стабільна робота фабрики теж впливає на енергонезалежність країни. Тому ми регулярно впроваджуємо нові ідеї, щоб працювати ще ефективніше».
Вугілля-концентрат з Добропільської збагачувальної фабрики стало паливом для Запорізької, Ладижинської, Придніпровської, Бурштинської і Добротвірської ТЕС. На ТЕС це вугілля перетворять на електроенергію для мільйонів українців.