Цілий день на рингу Палацу спорту проходили бої, у яких сходилися юнаки та дівчата 2000–2008 р. н. та дорослі. Перлиною турніру стали професійні поєдинки, які вперше проходили на добропільській землі.
«Зі самого початку в нас була пропозиція провести турнір у Кураховому, тому що там для кікбоксингу є все потрібне. Але коли нас запросили в Добропілля, де подібні змагання раніше не проводилися, ми змогли гідно оцінити розвиток добропільської спортивної бази. Ми побачили оновлений спорткомплекс і вирішили, що саме в цьому сучасному відремонтованому залі зможемо провести гарні бої. Тепер ми плануємо відкрити тут секцію кікбоксингу», — розповів Артем Дрига, віце-президент Федерації кікбоксингу Донецької області WAKO.
Палац спорту, у якому відбувся турнір, лише недавно реконструювали за підтримки компанії ДТЕК. Це — частина стратегії з розвитку спорту міської влади.
«Два роки тому міським головою Андрієм Аксьоновим було поставлене амбітне завдання — перетворити Добропілля на Спортивну столицю Донбасу. Все це ми робимо завдяки допомозі компанії ДТЕК, нашого стратегічного партнера», — говорить Олексій Галицький, заступник міського голови.
«Ми дуже зацікавлені в тому, щоб люди не покидали зараз Україну. Все робиться міською владою для того, щоб жителі залишалися жити в Добропіллі, щоб діти мали можливість для розвитку та безпосередньо здорового способу життя. Місцева влада спільно з ДТЕК намітили декілька напрямів розвитку Добропілля. Насамперед це ЗСЖ, спорт, діти й енергоефективність», — говорить Вікторія Гриб, керівник напряму зі сталого розвитку ДТЕК Енерго.
Аналогічні реконструкції палаців спорту сьогодні відбуваються ще в трьох населених пунктах Добропільської міськради — у селищах Новодонецьке та Білицьке, а також у м. Білозерськ. А вже 25 серпня в Добропіллі після реконструкції завдяки інвестиціям від ДТЕК планують відкрити міський стадіон.