Тренажерний зал у ліцеї, берегова пристань та сходи для спортивно-веслувальної школи, відремонтовані сходи та пандус у громадській бібліотеці – все це та багато іншого з’явилося в Добротвірській ТГ завдяки грантовому конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками». Загалом добротвірці реалізували 25 проєктів.
Шість проєктів в громаді - з акцентом на безбар’єрність. Це головний фокус «Громади своїми руками» в цьому році. Тож тепер у громаді облаштовано реабілітаційно-виробничу художню майстерню для осіб з інвалідністю. Таким чином їх планується залучити до спільного виробничого процесу різьби по дереву та холодної ковки по металу. Добротвірська школа облаштувала дитячий інклюзивний санвузол для дітей з інвалідністю. У Незнанівській школі замінили дерев’яне підлогове покриття на нову плитку - це покращить рівень безпеки для учнів. У місцевій громадській бібліотеці відремонтовані сходи та пандус, а у професійному ліцеї з’явився тренажерний зал для занять людей з інвалідністю.
Зазнала покращень і дитячо-юнацька спортивна школа. «Веслувальна база дитячо-юнацької спортивної школи «Добротвір» має статус бази олімпійської підготовки. Тут на теплому каналі Добротвірської ТЕС збірна України готується до змагань, але на березі був відсутній безпечний спуск на річку. Тому у Молодіжного руху ДТЕК Добротвірської ТЕС виникла ідея подати свій проєкт на конкурс «Громада своїми руками». Тепер тут змонтовано причал довжиною 20 метрів та облаштовано сходи до причалу, щоб зручно та без перешкод сходити до водойми», - говорить Андрій Манько, автор проєкту.
«ДТЕК розділяє цінності суспільства, тому багато років є надійним партнером громади та селища Добротвір. Компанія допомагає втілювати в життя проєкти, які подають мешканці громади. Я вдячний тим активним та небайдужим, хто бере участь в проєкті та продовжує надихати нас на спільні покращення. Завдяки поєднанню ваших прагнень та грантів, які компанія надає на реалізацію цих ідей, ми й досягаємо змін у нашій громаді», - зазначив директор ДТЕК Добротвірської ТЕС Олег Таращук.
У 2021 році участь у конкурсі взяли 32 громади в 11 областях України. Компанія отримала 667 конкурсних заявок. Серед переможців – ініціативи у соціальній сфері, екології й енергоспоживанні, охороні здоров’я, спорті, благоустрою міст і селищ, а також співпраці між громадами. Особливий акцент у цьому році конкурс зробив на створення безбар'єрного середовища, на інклюзивності в широкому сенсі. Принципи безбар’єрності стали частиною 60% програм та ініціатив, які направляли громади й волонтери на конкурс.