Ще кілька років тому температура в класах Степанівської школи не піднімалася вище за 15 градусів. А зараз місцева влада говорить, що в межах децентралізації тепер тут зможуть навчатися також школярі із сусідніх сіл.
Микола Мачульський, голова Олександрівської райдержадміністрації:
«У тісному порозумінні з компанією ДТЕК, з керівниками, з фермерами, ми домоглися того, що в нашій школі на сьогодні температурний режим — приблизно 18–20 градусів. Це одна тема, і друга, дуже важлива тема — ми плануємо в майбутньому під час створення громади — це децентралізація — цю школу наповнити до 200 дітей. Її реальна можливість».
Катерина Медведєва, учениця Степанівської середньої школи:
«Прекрасно, що зробили нам ремонт у школі, величезне спасибі за це. Зараз школа дуже помітно змінилася. І нам приємно ходити до школи, зручно».
У компанії ДТЕК впевнені, що комфортні умови під час навчання дітей не менш важливі, ніж самі знання. Тому інвестували в Степанівську школу понад мільйон гривень.
Вікторія Гриб керівник департаменту із соціального розвитку ДТЕК:
«Дуже важливо, щоб діти приходили та вчилися в нормальних умовах. Щоби температура була ніяк не меншою за 18–20 градусів. Звичайно ж, без утеплення стін, даху, неможливо закінчити й поставити на цьому крапку. Тому компанія ДТЕК готова буде співфінансувати проект санації цієї школи та утеплення даху».
На цьому співпраця компанії ДТЕК із місцевою владою не закінчується. Попереду ще чимало великих спільних соціальних проектів.