Старт сезону: ДТЕК Курахівська ТЕС забезпечила містян теплом

Старт сезону: ДТЕК Курахівська ТЕС забезпечила містян теплом

Батареї вже теплі в оселях більше восьми тисяч абонентів. Опалювальний сезон для абонентів ДТЕК Курахівська ТЕС розпочали 16 жовтня. Енергетики обіцяють надійне теплопостачання протягом всієї зими, адже до стабільної роботи в холоди готові.

«Замінили до початку опалювального сезону майже 200 метрів трубопровода гарячої води, який йде на квартал між проспектом Запорізький та вулицею Соборна. За кошти ДТЕК Курахівської ТЕС, сплачені в якості орендної плати за користування міською тепломережою, підрядник зробив нову теплоізоляцію. Зараз більш двох кілометрів тепломережи надійно захищені від втрат тепла», — розповідає Федір Стрілецькерівник департаменту з теплових мереж ДТЕК Курахівська ТЕС.

Аби безперебійно працювати у режимі максимального навантаження ДТЕК Курахівська ТЕС до початку опалювального сезону на ремонти енергоблоків вклала понад 160 млн грн. За цей час енергетики відновили потужність шести енергоблоків та зробили запас вугілля. Наразі на вугільному складі ТЕС понад 180 тисяч тонн вугілля і поставки тривають. На електростанцію продовжує надходити вугілля газових марок з шахт ДТЕК Павлоградвугілля та ДТЕК Добропіллявугілля.

 

Інформацію про ДТЕК Курахівська ТЕС в якості постачальника тепла можна дізнатися на офіційному сайті ДТЕК.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.