«Зелене місто» у Добротворі – енергетики висадили фруктовий сад та соснову алею

«Зелене місто» у Добротворі – енергетики висадили фруктовий сад та соснову алею

Хвойну алею висадили енергетики ДТЕК Добротвірської ТЕС біля міської лікарні. У жовтні енергетики провели акцію «Зелене місто» біля станції, де впорядковували фруктовий сад та висаджували дерева. Та на цьому вирішили не зупинятися. Поки дозволяє погода заходилися прикрашати територію у селищі біля Добротвірської лікарні. Це – додаткова екологічна ініціатива учасників акції «Зелене місто». Її теплоелектростанція, як надійний партнер громади, проводить ушосте.

«Зелене місто» у Добротворі – енергетики висадили фруктовий сад та соснову алею

40 декоративних сосон тепер прикрашають подвір’я Добротвірської лікарні. Облаштували алею  енергетики ДТЕК Добротвірської ТЕС. Хвойні дерева обрали не випадково. Заздалегідь дізналися, що в одному кубічному метрі хвойного лісу міститься не більше 300 бактерій, тобто, повітря практично стерильне. Знезараження повітря в сосновому бору відбувається завдяки фітонцидним речовинам, які розсіює сосна. Крім того, ефірні масла сосни, окислюючись киснем, виділяють озон, що володіє цілющими властивостями. 

«Енергетики Добротвірської ТЕС традиційно долучаються до ось таких екологічних ініціатив компанії. За шість років волонтери ДТЕК загалом висадили понад 15 тисяч дерев і кущів і це заслуговує на пошану та є прикладом для наслідування, - зазначив Олег Таращук, директор ДТЕК Добротвірської ТЕС. -Цього року акцію «Зелене місто» у Добротворі вирішили провести у два етапи. Висаджували фруктовий сад біля станції та хвойну алею біля міської лікарні. Коштів на закупівлю саджанців витратили близько 30 тис. грн, але користі отримали на мільйони. Адже це, в першу чергу, запорука збереження екології та здоров’я городян».

Окрім користі для здоров’я добротворців енергетики вбачають в акції «Зелене місто» і багато зиску для себе особисто.

«Такі акції дуже зближують людей. Адже ми не просто висаджуємо дерева. Ми спілкуємося та дізнаємося більше один про одного. А поміж тим, робимо добру справу для наших дітей та для себе - покращуємо екологію», - Марія Кравець, фахівець з корпоративної культури ДТЕК Добротвірської ТЕС. 

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.