Здоров’я та комфорт для всіх – ДТЕК продовжує підтримку громад

Здоров’я та комфорт для всіх – ДТЕК продовжує підтримку громад

У с. Троїцьке на березі річки з’явилась комфортна зона відпочинку. А у Павлоградській районній лікарні в клініко-діагностичній лабораторії – нове сучасне обладнання. Жителі громад знають, як зробити життя регіону комфортнішим, а ДТЕК із місцевою владою у цьому допомагають. На два проєкти спрямували 272 тисячі гривень, з них більшу частину – 160 тисяч гривень – вклала енергокомпанія.

Здоров’я та комфорт для всіх – ДТЕК продовжує підтримку громад

Замість занедбаного пляжу тепер на березі річки розташувалися альтанки, гойдалки, пісочниці, місця для переодягання, рибацький пірс, навіси зі столами та лавицями. Ініціативні мешканці провели тут 5 толок: очистили дно річки та саму водойму, завезли пісок.

«Ми мріяли про такий пляж, тому коли дізналися, що  знову ДТЕК допоможе, зраділи і взялися до роботи!  Долучилися усі: і фермери, і місцева влада, і жителі! Тому і вийшло капітально – на роки!» – розповідає мешканка села Ірина Висторопська.

Павлоградська районна лікарня вже вдруге стала переможцем конкурсу. Минулоріч, за підтримки ДТЕК, медпрацівники почали осучаснювати клініко-діагностичну лабораторію (КДЛ) –  придбали обладнання та відремонтували гематологічне відділення. В цьому році продовжили ремонти та укомплектували відділення серології (дослідження властивостей сироватки крові). Придбали меблі, комп’ютери, центрифугу, сухо повітряний термостат та ін.                                                                                          

«Нове обладнання – це нова якість послуг, своєчасний діагноз, правильне лікування і скоріше одужання пацієнтів. За рік ми з’ясовуємо більше 6 тис. груп та резусів крові, переливаємо більше 160 літрів – тобто це близько 250 врятованих життів. З нетерпінням очікуємо на новий етап конкурсу, плануємо оновити ще два відділи»,  – зазначає біолог КДЛ Ірина Тригубенко.

Цьогоріч 77 проєктів-переможців «Громади своїми руками» у Західному Донбасі.  У тому числі – 8 в Павлоградському районі. Втілення їх у життя зроблять села більш комфортними та привабливими.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.