Запустити три нові лави й збільшити видобуток вугілля належатиме новому директору ШУ Білозерське

Запустити три нові лави й збільшити видобуток вугілля належатиме новому директору ШУ Білозерське

ШУ ДТЕК Білозерське очолив Віталій Вільховий. Він змінив в. о. директора Олександра Ангеловського, який керував обома шахтоуправліннями ДТЕК Добропіллявугілля з травня цього року.

Запустити три нові лави й збільшити видобуток вугілля належатиме новому директору ШУ Білозерське

Віталій Вільховий у вуглевидобувній галузі з 1992 року. Професію гірничого інженера отримав у Дніпропетровському гірничому інституті. Починав прохідником, гірничим майстром, а потім очолив видобувну дільницю, став головним інженером, директором шахти. Віталій Віталійович – кавалер знака «Шахтарська слава» трьох ступенів.

Новий директор головним завданням вважає запустити у строк нові лави на всіх трьох шахтах – «Білозерська», «Піонер» і «Новодонецька», щоб стабільно забезпечувати українські теплоелектростанції вітчизняним вугіллям і зміцнювати енергонезалежність країни.

«Безпека, якість і робота за планом – три основні завдання, які стоять сьогодні переді мною і колективом. Нам потрібно буде до кінця року збільшити видобуток до 2,7 млн тонн і продовжити підготовку фронту робіт на майбутнє. Для цього у нас є все необхідне: хороший колектив, інвестиції від ДТЕК на закупівлю обладнання і забезпечення виробництва та великі запаси вугілля в регіоні», – зазначив новий директор Віталій Вільховий.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.