ДТЭК
Запорука незалежної енергетики: шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля видобули понад 18 млн тонн вугілля

Запорука незалежної енергетики: шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля видобули понад 18 млн тонн вугілля

У минулому році ДТЕК Павлоградвугілля видобув для української енергетики 18 млн 200 тис. тонн вугілля. Це паливо дозволило виробити близько 52 млрд кВт-год для вітчизняної енергетичної системи. Все заради енергонезалежності країни та стабільності свого регіону.

Запорука незалежної енергетики: шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля видобули понад 18 млн тонн вугілля

Так шахтарі першої видобувної дільниці шахти «Степова» підняли на-гора мільйон тонн за рік. У шахтарському середовищі це справжнє досягнення, адже колектив дільниці нараховує лише 134 чоловіка.

«Наш колектив вже втретє завершив рік видобутком мільйонної тонни вугілля, - каже бригадир ГРОЗ дільниці з видобутку №1 ДТЕК ШУ Першотравенське Олексій Нагацький. –  І це не тільки бажання бути кращими, це наша відповідальність перед  родинами, Західнодонбаським регіоном  та енергетичною галуззю». 

Відзначилися вагомими результатами і гірники ділянки №6 шахти «Самарська» та колектив ділянки №3 шахти «Дніпровська», видобули за рік майже по 900 тис. тонн вугілля. А шахтарі дільниці з видобутку №3 шахти «Павлоградська» та дільниці № 5 шахти «ім. Героїв космосу» -  понад 700 тис. тонн вугілля.

Прохідники минулоріч підготували для вуглевидобутку 94,5 км гірничих виробок.

«У 2019 році на розвиток ДТЕК Павлоградвугілля ми спрямували 3 млрд грн. Наша спільна плідна праця дозволила забезпечити стабільні зарплати співробітникам, виплатити понад 5 млрд грн податків у бюджети всіх рівнів та спрямувати майже 9 млн грн на розвиток інфраструктури регіону», - відзначив генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.