За підтримки ДТЕК у Ладижинському коледжі встановили сучасну систему відеонагляду

За підтримки ДТЕК у Ладижинському коледжі встановили сучасну систему відеонагляду

Вісім відеокамер, мережевий відеореєстратор та новітня система управління системою – завдяки цьому обладнанню тепер ще краще дбатимуть про безпеку студентів Ладижинського коледжу. Встановити сучасну систему відеонагляду у навчальному закладі вдалось завдяки конкурсу «Громада своїми руками» за фінансової підтримки компанії ДТЕК.

За підтримки ДТЕК у Ладижинському коледжі встановили сучасну систему відеонагляду

У Ладижинському коледжі навчається 600 студентів та працює 200 співробітників. Навчальні та технічні корпуси, гуртожитки та спортивні майданчики розкинуті на території 14 гектарів. Щоб стежити за всім, що відбувається на території в режимі онлайн, і, разом з тим, дбати про безпеку вихованців закладу, викладачі та батьки розробили проєкт облаштування в коледжі сучасної системи відеонагляду. З цією ідеєю подалися на конкурс «Громада своїми руками» і перемогли. За підтримки ДТЕК ще влітку почали втілювати мрію в життя. 

«Минулого року за кошти гранту ми встановили сучасне освітлення на території коледжу. В цьому році подбали про додаткові інструменти для забезпечення безпеки. Ми вдячні компанії ДТЕК за фінансову підтримку нашого проекту, а також депутату обласної ради Людмилі Головашич, яка також допомогла реалізувати цю задумку. Завдяки такій підтримці ми з року в рік покращуємо умови для наших студентів, - зазначає Олег Цуркан, директор Ладижинського коледжу ВНАУ.

Відеокамери в коледжі розташували таким чином, щоб максимально охопити всю територію закладу. Сигнал передається на мережевий відеореєстратор та зберігається в системі впродовж 30 днів. На придбання системи відеоспостереження витратили 80 тисяч гривень.

У Ладижині та найближчих селах за час дії проєкту «Громада своїми руками» вже реалізували 79 проектів. Це ініціативи громади, спрямовані на покращення життя в рідному місті або селі. 

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.