З турботою про найдорожче: в школі на Вінниччині модернізували освітлення та встановили сучасну систему вентиляції завдяки «Громаді своїми руками»

З турботою про найдорожче: в школі на Вінниччині модернізували освітлення та встановили сучасну систему вентиляції завдяки «Громаді своїми руками»

Теплова енергетика22 Листопада 2019

Новітнє модернізоване освітлення та сучасне обладнання для вентиляції приміщень навчальних класів встановили в Ладижинському навчально-виховному комплексі №1. Оновили заклад завдяки перемозі в цьогорічному конкурсі «Громада своїми руками» компанії ДТЕК.

З турботою про найдорожче: в школі на Вінниччині модернізували освітлення та встановили сучасну систему вентиляції завдяки «Громаді своїми руками»

У навчально-виховному комбінаті Ладижина навчається 300 дітей. Заклад вважається одним з кращих в регіоні. Щороку комплекс оновлюють, покращують та модернізують. Так, за останні шість років в школі облаштували два спортивних майданчики, музичну студію звукозапису та три екологічні класи для зайнять на свіжому повітрі в теплу пору року. У цьому році в закладі замінили старі ртутні лампи на LED та встановили сучасне обладнання для вентиляції приміщень.

Всі ці зміни на краще відбулися в закладі завдяки співпраці громади та бізнесу та участі батьків та вчителів у конкурсі компанії ДТЕК «Громад своїми руками».

«Ми хочемо перетворити нашу звичайну школу в «школу мрії», в якій кожному буде зручно та затишно. В планах на майбутнє створення власної невеликої сонячної електричної станції, - розповідає директор Ладижинського навчально-виховного комплексу №1 Геннадій Конопелько.  -  Тим самим ми показуємо дітям приклад ощадного ставлення до енергоресурсів та енергоефективності».  

«Завдяки новій системі вентиляції в класах стало комфортно. Повітря поступає очищене та приємної для тіла температури - зимою тепле, а літом прохолодне. Наше нове LED-освітлення дбає про ніжний дитячий зір» - задоволена черговим оновленням в школі викладач початкових класів Надія Пронькіна.

На реалізацію проектів в школі цього року ДТЕК спрямував 160 тисяч гривень. Загалом за останні п’ять років компанія виділила понад 250 тис. грн на ремонт та модернізацію ладижинського НВК.     

«Головна цінність конкурсу «Громад своїми руками» в тому, що люди не чекають, що хтось прийде і буде вирішувати їхні проблеми та покращувати їхнє життя. Конкурс дає громаді можливість змінити життя на краще власноруч і в найближчій перспективі. А бізнес і влада зі свого боку підтримують цю активність. Дають громаді інструменти та ресурс для втілення ідей у життя, - розповів Алексєєв Олексій менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Ладижинська ТЕС. – Проекти, які реалізували в ладижинській школі, яскравий приклад такої співпраці в дії».     

У Ладижині та найближчих селах завдяки «Громаді своїми руками» вже реалізували79 проектів на два з половиною млн грн. 

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.