Вітаємо перших: прохідники ШУ Добропільське випередили річний план

Вітаємо перших: прохідники ШУ Добропільське випередили річний план

У шахтоуправлінні ДТЕК Добропільське вже почалися Новорічні свята – трудові колективи звітують про виконання річних планових завдань. Першими стали прохідники бригади Олексія Дегтярьова дільниці підготовчих робіт №1 шахти Добропільська, які приймали вітання 24 жовтня. На їх рахунку 1 660 м гірських виробок, які вони підготували для 10-ї південної лави, з якої невдовзі почнеться видобуток вугілля.

Вітаємо перших: прохідники ШУ Добропільське випередили річний план

«Святкувати новий рік в жовтні стає для наших прохідників доброю традицією – у 2018-му бригада виконала річний план 21 жовтня. Тоді Олексій Дегтярьов зі своїми  хлопцями пройшли 1 555 м гірничих виробок, - зазначив завідувач гірськими роботами ДТЕК ШУ Добропільське Олег Шахраюк, - Складові  їх успіху: нова техніка, зокрема, комбайн КПД, на якому бригада працює з січня цього року , дбайливе ставлення до обладнання, професійна майстерність, самовіддача і винахідливість».

«Наші гірники, як і їх колеги, не збираються відпочивати на лаврах і вже думають про майбутнє, - певен Олександр Могильченко, в.о. директора ШУ Добропільське, - Прохідники дільниць підготовчих робіт №1, а також їхні товариші з ДПР №2 і №3 сьогодні готують дві   нові  лави для видобутку вугілля. Одну  з них на шахті Добропільська, другу - на шахті Алмазна. Плануємо своєчасно ввести  їх в експлуатацію вже наступного року. Тим самим забезпечити колектив шахтоуправління стабільною роботою та заробітною платнею, а нашу теплову генерацію - вітчизняним паливом, яке дуже важливе для енергонезалежності країни».

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.