Побачити усе: величезний вуличний екран встановили у Першотравенську завдяки ДТЕК

Побачити усе: величезний вуличний екран встановили у Першотравенську завдяки ДТЕК

Теплова енергетика10 Вересеня 2019

Величезний вуличний LED-екран встановили на фасаді Палацу культури «Шахтар» у Першотравенську. За ідею проголосувало більшість місцян на конкурсі «Громада своїми руками». Ініціативу підтримала міська влада та компанія ДТЭК – соціальний партнер громади. Тільки в цей проект енергокомпанія вклала півмільйона гривень. Всього на ідеї «Громади своїми руками» ДТЕК і місто виділять понад 1 млн грн.

Побачити усе: величезний вуличний екран встановили у Першотравенську завдяки ДТЕК

На LED-екрані будуть показувати відеоролики про історію міста, новини і прямі трансляції з міських свят. Проект «BIG PICTURE» запропонували самі городяни.

«Ми сьогодні живемо картинками і звуками, але не текстами. Світлодіодні екрани – це найефективніший спосіб донести інформацію і привернути увагу людей. До того ж, такі конструкції працюють незалежно від погоди. Відео на LED-екрані яскраве і контрастне і в сонячний, і похмурий день», - зазначила Катерина Мінченко, керівник Центру сприяння розвитку м. Першотравенськ.

Ідея встановити LED-екран у центрі міста  перемогла в номінації «Великий грант».

«Це перший вуличний LED-екран у Західному Донбасі, який встановлено за кошти конкурс «Громада своїми руками». Найближчим часом, в рамках конкурсу, в міській лікарні відкриють новий кабінет реабілітації, в школі-інтернаті для дітей з особливими потребами - інтерактивний клас, а у творчих колективів буде нове музичне та циркове обладнання», - підкреслила Олена Неверова, регіональний представник ДТЕК з КСВ/соціального розвитку в містах Тернівка та Першотравенськ.  

Всього цього року буде втілено в життя 16 ідей із 60 заявок, які подали на конкурс «Громада своїми руками». У 2018 році у Першотравенську, завдяки Великому гранту «Громада своїми руками», відкрили універсальний спортивний майданчик «Спорт для всіх» та реалізували 22 проекта міні-грантів.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.