Українські сім'ї будуть з теплом і світлом від енергетиків ДТЕК Кураховської ТЕС. Для цього відремонтували ще один енергоблок

Українські сім'ї будуть з теплом і світлом від енергетиків ДТЕК Кураховської ТЕС. Для цього відремонтували ще один енергоблок

З наближенням холодів кожен кіловат і гігакалорія, вироблені тепловими електростанціями, цінуються на «вагу золота». Потенційні 222 МВт енергетичної потужності від кураховських енергетиків гарантуватимуть комфортне тепло жителям регіону в сезон низьких температур. Для цього ДТЕК Кураховська ТЕС завершила плановий ремонт енергоблока №5.

Українські сім'ї будуть з теплом і світлом від енергетиків ДТЕК Кураховської ТЕС. Для цього відремонтували ще один енергоблок

Енергетики ДТЕК за 50 днів відремонтували всі основні вузли енергоблока – турбіну, генератор, котел, млини для розмелювання вугілля, повітроводи.

Після ремонту енергоблок відпрацював 48 годин у мережі. Це означає, що ремонт проведено професійно та якісно, ​​і блок готовий нести оптимальне навантаження.

«ДТЕК Кураховська ТЕС завершує ремонтну кампанію 2018 року. До надійної роботи взимку підготували 6 із 7 енергоблоків. У листопаді завершимо поточний ремонт блока №7. Він відпрацював у мережі з початку року понад 4 тисячі годин і потрібно відновити його потужність. Всі інші енергоблоки працюють на українському вугіллі газових марок і готові до включення на вимогу енергосистеми країни. Українські сім'ї в період осінньо-зимового максимуму будуть з теплом і світлом від енергетиків ДТЕК Кураховської ТЕС», – зазначив головний інженер ДТЕК Кураховської ТЕС Віталій Феліндаш.

У ремонтну кампанію Кураховської ТЕС з початку 2018 року ДТЕК інвестував вже понад 245 млн грн.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.