Навчання може бути приємним! Доведено першотравенськими школярами.

Навчання може бути приємним! Доведено першотравенськими школярами.

Ми завжди з радістю повертаємося в ті місця, де нам комфортно. М'яко сидіти, цікаво дивитися, приємно бути. А тепер уявіть, що таким місцем для вашої дитини стає школа. У невеликому шахтарському містечку Першотравенськ таких тепер дві. І кожна, на думку дітей, стала місцем, куди хочеться повертатися.

Навчання може бути приємним! Доведено першотравенськими школярами.

Шестикласники школи №5 навперебій розповідають, як влітку допомагали своїм батькам робити ремонт у класі – мили, чистили, виносили сміття. Вони дуже задоволені своїм новим кабінетом англійської мови, де є можливість дивитися відеоуроки, щоб сприймати іноземну мову на слух. Виявляється, естетичне оформлення теж багато означає для школярів.

– Я приходив сюди допомагати з ремонтом. Але коли вперше побачив готовий клас, був сильно здивований! – з вогником в очах розповідає Олексій Козорог, учень 6-А класу загальноосвітньої школи №5. – Мені дуже сподобалася картина на всю стіну та світлодіодна підсвітка. Вона особливо гарна ввечері, можна навіть проводити дискотеки в класі. Тепер ми ще маємо нові парти й телевізор!

– Ми з іншими батьками все літо ходили сюди, як на роботу, – додає Вікторія Пурік, яка разом з іншими мамами й татами школярів виграла міні-грант конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками», щоб втілити мрію своїх дітей у життя.– Але так треба, адже це все – для наших дітей! Вони теж приходили з нами й дуже старалися допомогти. Спільна робота нас всіх здружила, ми тепер у класі як одна сім'я. Але головне – результат нашим дітям сподобався!

Ще одні щасливі переможці «Громади своїми руками» – учні школи №4. На перервах тепер із задоволенням збираються в шкільному вестибюлі. Члени ініціативної групи на гроші конкурсу обладнали вестибюль зручними м'якими меблями та створили міні-оранжерею. А ще встановили енергоощадні вхідні двері.

– Мені дуже подобається наш новий вестибюль, – говорить Михайло Кудряєв, учень 9-А класу. –Ми з однокласниками допомагали тут розставляти меблі. Тепер тут можна посидіти поспілкуватися, почитати або пограти з малюками.

– Цього року гранти конкурсу «Громада своїми руками» допоможуть втілити ще 22 мрії містян Першотравенська, – додає Олена Неверова, регіональний представник компанії ДТЕК з КСВ. – А один із проектів цього року під назвою «Сонячне дерево» ще й став переможцем Національного конкурсу й отримає додаткові 60 тис. грн на подальший розвиток. 

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.