ДТЭК
Технології на варті энергонезалежності: на виставці CorumExpo презентували перший в Україні комбайн для видобутку вугілля на надтонких пластах

Технології на варті энергонезалежності: на виставці CorumExpo презентували перший в Україні комбайн для видобутку вугілля на надтонких пластах

Технології на варті энергонезалежності: на виставці CorumExpo презентували перший в Україні комбайн для видобутку вугілля на надтонких пластах

26-27 серпня в Харкові проходить виставка гірничо-шахтної техніки виробництва Corum Group (ДТЕК). Серед учасників - більше 120 партнерів і клієнтів компанії. Corum представив 15 одиниць техніки, у тому числі абсолютно новий очисний комбайн CLS550P для роботи на надтонких пластах, актуальних для українських гірничо-геологічних умов. Аналога цьому комбайну в Україні на даний момент немає.

 

"Я радий, що напередодні Дня шахтаря ми зустрілися з нашими партнерами і клієнтами на CorumExpo, - говорить Михайло Потапов, керівник Corum Group. Сьогодні презентуємо нову унікальну розробку не лише для нашої компанії, але і для усієї країни - очисний комбайн CLS550P. Він здатний на дуже тонкому пласті, від 0,85 м, добувати до 10 тонн вугілля за хвилину. Комбайн повністю автоматизований і гарантує безпеку для шахтарів, які його обслуговують. Вдячний нашим партнерам за довіру. Гордий, що ми доводимо, що Україна може робити сучасну техніку найвищого рівня".

На виставці представлена техніка виробництва заводів "Корум Світло шахтаря" і "Корум Дружківський машинобудівний завод", зокрема: очисні комбайни CLS450 і КА200, прохідницький комплекс КНФ, машина БПР, подрібнювальні пристрої, риштаки конвеєрів, секції кріплення ДТМ і 3КД90ТС, трансформаторні підстанції КТПРН- 400/6-0,4. А також - нова розробка: унікальний очисний комбайн CLS550P.

"Шахти ДТЭК Енерго - одні з найбільших замовників гірничо-шахтного устаткування в Україні. Для виробництва електроенергії на ТЕС потрібне вугілля, а для його видобутку потрібна сучасна гірська техніка. Техніка Corum саме така: надійна, сучасна і потужна, - ділиться Михайло Барабаш, директор із видобутку вугілля ДТЕК Енерго. - Сьогодні на виставці представлені і машини, які вже працюють на наших шахтах, - наприклад, комбайн CLS450 і комплекс КНФ. А дебютний комбайн CLS550P прибуде для випробувань в умовах шахти на ДТЕК Павлоградвугілля. Упевнений, що нова техніка допоможе нам видобувати ще більше вугілля для досягнення незалежності України".

"Які б «сюрпризи» не підносило життя, Corum знаходить можливості організовувати такі свята, такі заходи для своїх клієнтів і партнерів, - говорить Ільдар Салєєв, генеральний директор« Донецьксталь». - Справжня, щира клієнтоорієнтованість Corum проявляється у всьому. Головне багатство кожної компанії - це люди. Я вітаю весь колектив Corum з сьогоднішньою виставкою, з тим, що ви постійно розвиваєтеся і робите кращою не тільки свою компанію, а й десятки інших підприємств, які працюють на вашій техніці".

Техніка Corum працює в 15 країнах світу.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.