Святий Миколай у Вінниці: ДТЕК Енерго передав Вінницькій обласній дитячій лікарні нове медичне обладнання

Святий Миколай у Вінниці: ДТЕК Енерго передав Вінницькій обласній дитячій лікарні нове медичне обладнання

ДТЕК Енерго і Вінницька обласна державна адміністрація презентували Вінницькій обласній дитячій лікарні новий діагностичний УЗД-сканер. Це дасть нові можливості медичному закладу, де щорічно лікується понад 16 тис. дітей Вінниччини, підвищити якість діагностики, а значить, і лікування маленьких пацієнтів.

Святий Миколай у Вінниці: ДТЕК Енерго передав Вінницькій обласній дитячій лікарні нове медичне обладнання

«Цей рік проходить під знаком охорони здоров'я на Вінниччині. І особлива увага приділяється обласній дитячій лікарні. Найбільш важливим напрямом є придбання якісного обладнання, яке використовується під час операцій. Це відкриє нові можливості для надання якісної допомоги дітям», - стверджує Валерій Коровій, голова Вінницької ОДА.

Компанія ДТЕК Енерго придбала мобільну ультразвукову систему Samsung MySono U6 для проведення діагностики пацієнтів, які потребують обстеження безпосередньо в стаціонарних відділенняхВасиль Паненкоголовний лікар обласної дитячої лікарні, розповідає: «Наші партнери з компанії ДТЕК вже третій рік поспіль допомагають з якісним та найсучаснішим обладнанням. Завдяки пересувному УЗД-апарату можна проводити обстеження в будь-якому відділенні у дітей, які є нетранспортабельними». Василь Паненко звертає увагу, що 30 дітей-пацієнтів лікарні тільки цього року залишились живими завдяки вчасному лікуванню, остались живы благодаря проведенным мероприятиямв тому числі наявності сучасного медичного обладнання.

Маленьких пацієнтів та працівників лікарні також привітала Тетяна Оверінадиректор з регіональної політики ДТЕК Енерго, зауваживши: «Наша співпраця розпочалася кілька років тому. І це вже стало доброю традицією, що ми приїжджаємо сюди з нагоди Дня Святого Миколая і даруємо обладнання, необхідне обласній дитячій лікарні. За кожним устаткуванням – дитячі життя, здоров’я та спокій батьків».

Нова ультразвукова система коштує 1,3 млн грн і містить в собі програму оптимізації сканування, що дозволяє значно покращити «візуалізацію» у «складних» пацієнтів. У минулому році компанія передала Вінницькій обласній дитячій лікарні комплект для дитячої гастрофіброскопії OLYMPUS і комплект інструментів для педіатричної бронхоскопії KARL STORZ вартістю понад 700 тис. грн. До цього в Ладижині, де працює ДТЕК Ладижинська ТЕС, за активної участі органів місцевого самоврядування зробили капітальний ремонт в Ладижинській міській лікарні, в тому числі у відділенні швидкої допомоги і пологовому відділенні, купили нове діагностичне та лікувальне обладнання. Витратили на це майже 5 млн грн. Це вивело на якісно новий рівень надання медичних послуг в Ладижині.

«Турбота про здоров'я - не єдиний напрямок, над яким ми працюємо в регіонах. Це і енергоефективність, розвиток соціально значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад. І у всіх регіонах ми працюємо для дітей, для майбутнього України», - підсумувала Тетяна Оверіна.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.