Світлу бути! В Михайлівці провели вуличне освітлення завдяки «Громаді своїми руками»

Світлу бути! В Михайлівці провели вуличне освітлення завдяки «Громаді своїми руками»

Теплова енергетика21 Листопада 2019

Встановили 10 нових світлодіодних ліхтарів, замінили 700 метрів кабелю між електроопорами та оновили трансформаторну підстанцію – все це своїми руками і за підтримки влади та бізнесу зробили мешканці села Михайлівка, що на Вінниччині. Отримали таку можливість завдяки перемозі у цьогорічному конкурсі «Громада своїми руками» компанії ДТЕК.

Світлу бути! В Михайлівці провели вуличне освітлення завдяки «Громаді своїми руками»

Проблема з вуличним освітленням у Михайлівці існувала кілька десятиліть. Вирішити її не могли через різні причини, основна серед яких - брак коштів у бюджеті.

«Раніше увечері було страшно виходити на вулицю, особливо біля проїзної частини. Водії ж через брак вуличного освітлення не бачили ані пішоходів, ані велосипедистів. Та і взагалі було моторошно йти вулицею, де не горить жоден ліхтар, -  розповідає жителька села Михайлівка Губрій Олена.  

Вирішити цю проблему жителі Михайлівки вирішили «своїми руками». Для цього подалися з проєктом вуличного освітлення на конкурс ДТЕК та перемогли. Разом з тим отримали кошти на освітлення від компанії ДТЕК та підтримку влади в реалізації проєкту.     

«Ми крокуємо у «світле» майбутнє. Хоч і поступово, але щороку намагаємося провести вуличне освітлення бодай на одній вулиці. Допомагають нам в цьому небайдужі мешканці села, влада та компанія ДТЕК, - розповідає сільський голова Віталій Ніколаєнко. - Наразі в селі без освітлення залишається ще три вулиці, тому вже готуємо проєкт на наступний рік для участі у конкурсі  «Громада своїми руками».

У Михайлівці за підтримки ДТЕК реалізовано декілька проєктів, спрямованих на розвиток села та покращення умов життя громади в ньому. Компанія допомогла облаштувати у бібліотеці комп’ютерний клас, відремонтувати приміщення бібліотеки та фельдшерсько-акушерський пункт,встановити систему опалення в будинку культури.

«Громада своїми руками» - один з найвдаліших та найкорисніших проєктів компанії - підкреслив директор ДТЕК Ладижинської ТЕС  Ігор Снєгін. –  Він дає змогу громаді не лише залучити спонсорську допомогу для вирішення проблем, але і заохочує самих жителів об’єднуватися, безпосередньо і власними руками створювати умови для кращого життя у своїх містах та селах. І це найголовніше, що дає наш конкурс».

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.