Стало світліше! На центральній трасі Дем’янова встановили ліхтарі

Стало світліше! На центральній трасі Дем’янова встановили ліхтарі

Теплова енергетика05 Березень 2019

Тепер у Дем’янові не страшно переходити дорогу навіть уночі. Принаймні, центрального трасою – тут на вулиці Широкій та пішохідному переході встановили сучасні LED-ліхтарі коштом ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Стало світліше! На центральній трасі Дем’янова встановили ліхтарі

Це – найбільш небезпечне перехрестя у селі, адже це головна траса «Львів-Івано-Франківськ», машин – сотні, їздять швидко. Місцеві ходити тут боялися.

«Та це страшне! Неможливо було перейти перехрестя центральної траси вулиці Широка, дороги на 12 блок станції. Темінь, нічого не видно, машини їдуть дуже швидко. І ти не знаєш, чи помітить тебе водій, чи не потрапиш ти під колеса автомобіля», - каже працівниця станції Леся Кропельницька.

І так, у темряві жили понад 50 років. Леся Кропельницька сама живе у цьому селі. А коли розповіла про «темний бік Дем’янова» на станції, керівництво вирішило допомогти. Встановили 24 опори з ліхтарями і ще один - зі спеціального діаграмою для освітлення пішохідного переходу. На все пішло – майже півмільйона грн. Усе – за кошт компанії ДТЕК. 

 «Ми встановили нові опори та енергоефективні вуличні ліхтарі. Вони слугуватимуть надійно мінімум 5 років і братимуть світла значно менше, ніж ліхтарі старої формації», - коментує керівник проекту «Бурштин - місто доброї енергії» Назар Гудз.

Минулоріч ліхтарі замінили на 3 вулицях у Бурштині. А ще – встановили освітлення на 8 пішохідних переходів у місті. На це пішло 1,3 млн грн. Кошти виділив ДТЕК. Цього року проект «Бурштин – місто доброї енергії» стартує вже у квітні і у планах продовжувати освітлювати вулиці міста.

ДТЕК Бурштинська ТЕС – одна із найпотужніших електростанцій в Україні, її виробнича потужність складає  2351 МВт. ТЕС надає робочі місця 1925 енергетикам та забезпечує світлом 3 млн осіб із Закарпатської та частково Івано-Франківської та Львівської областей. Станція виробляє 64% електроенергії на потреби України, решту - 36% - експортує в Словаччину, Угорщину та Румунію. За підсумками 2018 року ДТЕК Бурштинська ТЕС увійшла в ТОП-3 платників податків регіону. Крім того, станція є соціальним партнером міста Бурштин, а тому компанія систематично інвестує в соціально важливі проекти для міста. Традиційно це проекти з енергоефективності, медицини, розвитку бізнес-середовища та підвищення активності громади.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.