Спеціалісти ДТЕК Київські електромережі врятували центр Києва від масштабної аварії

Спеціалісти ДТЕК Київські електромережі врятували центр Києва від масштабної аварії

У середу, 10 квітня, в районі 18.50 диспетчери ДТЕК Київські електромережі зафіксували масові відключення світла у самому центрі столиці – вул. Хрещатик, Майдані Незалежності, Європейській площі та прилеглих вулицях.

Дві аварійні бригади компанії одразу ж виїхали на місце події для встановлення причин нештатної ситуації. В одному із підземних колекторів в районі Майдану Незалежності  було зафіксовано задимлення. У підземних колекторах, окрім інших комунікацій розташовуються силові кабелі живлення, тому імовірною причиною аварійних відключень стало пошкодження високовольтних підземних ліній у наслідок короткого замикання. Без електрики залишились такі об’єкти, як Будинок профспілок, готель «Україна» та ряд інших.

ДТЕК Київські електромережі  було здійснено переключення основних споживачів центральної вулиці міста на резервні ланцюги живлення. О 23:00 енергопостачання отримав  готель "Україна" і Національна музична академія України імені П.І.Чайковського.

Станом на 8.00 завершується підключення ТРЦ «Глобус»,  усі інші споживачі вже підключені до електроживлення.

Фахівці ДТЕК Київські електромережі відновлюють кабельні мережі. Ремонтні бригади працюватимуть на місті подій до повного усунення нештатної ситуації.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.