Соціальне партнерство в дії: ДТЕК допоміг відновити дитячий садок у селищі Роя

Соціальне партнерство в дії: ДТЕК допоміг відновити дитячий садок у селищі Роя

Дитячий садок «Фіалка» в селищі Роя після капітального ремонту готовий прийняти маленьких відвідувачів. Ігрові та спальні кімнати, їдальня і пральня — все обладнане новітніми сучасними меблями. Загальна вартість придбаних меблів і устаткування, майже 400 тис. грн, — внесок компанії ДТЕК у спільний проект із Кураховською міською громадою.

Соціальне партнерство в дії: ДТЕК допоміг відновити дитячий садок у селищі Роя

«Це не просто одиничне фінансування окремого проекту. ДТЕК співпрацює з громадою відповідно до Програми соціального партнерства. У Кураховому така програма працює з 2012 року. Всього ж із 2008 року ДТЕК вклав понад 31,1 млн грн у розвиток міста. Кожен із реалізованих проектів — це запит самої громади. Ремонт та облаштування дитячого садка «Фіалка» тому підтвердження. Тут із 50 місць уже зайнято 48. Всі ці дітки можуть ходити до садка за місцем проживання, поруч зі своїм будинком», розповідає директор ДТЕК Кураховської ТЕС Анатолій Боричевський.

Актуальність місць у дошкільних установах підкреслив міський голова Роман Падун, розповівши про плани міської влади капітально відремонтувати дитячий садок «Червона шапочка». Цей проект також може розглядатися в межах соціального партнерства з ДТЕК.

«Для батьків провели екскурсію відремонтованим дитячим садком. Ми змогли оцінити умови, у яких будуть виховуватися наші діти. Меблі та обладнання дійсно вражають — все нове та якісне», — висловила подяку за комфортні умови для малюків селища Роя Олеся Удінська, мати маленької відвідувачки дитячого садка.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.