Системна підготовка - ДТЕК тестує тепломережу Ладижина

Системна підготовка - ДТЕК тестує тепломережу Ладижина

Теплова енергетика11 Вересеня 2019

Гідравлічні випробування трубопроводів провели, тепер черга за заміною старих кранів на нові. Енергетики ДТЕК Ладижинська ТЕС готують міські магістралі до зими. До холодів планують завершити всі ремонти. Передусім, замінити зношені елементи мережі та .

Замінити та відремонтувати більше 700 метрів труби та встановити 27 сучасних кранів. Це – найближчі плани енергетиків Ладижинської ТЕС. Так готують систему теплопостачання до холодів, - аби місто не замерзло. Фахівці вже провели гідравлічні випробування магістральних і квартальних трубопроводів пробним тиском і деякі ремонти.

«Наші фахівці саме налагоджують роботу системи подачі тепла місту, а це – запорука того, що в оселях ладижинців цієї зими буде тепло, - розповів Ігор Снєгін директор ДТЕК Ладижинська ТЕС. - Ми вже замінили 400 метрів трубопроводів тепломережі різного діаметру. Провели профілактику допоміжного обладнання мережі. Це допоможе відпрацювати без зривів при різких перепадах температури».

Головне завдання всієї енергетичної галузі, щоб взимку в оселях українців стабільно були світло і тепло.     

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.