Шахтарі-супергерої: ДТЕК презентував книжку казок про тих, хто працює під землею

Шахтарі-супергерої: ДТЕК презентував книжку казок про тих, хто працює під землею

Наймасштабніша дитяча автограф-сесія у Західному Донбасі, кіно під відкритим небом, конкурси з супергероями та солодощі. Так дітям шахтарів ДТЕК презентували книги про їхніх батьків, які працюють на вугледобувних підприємствах.

Шахтарі-супергерої: ДТЕК презентував книжку казок про тих, хто працює під землею

600 книжок «Мій супергеройський та крутий татусь» подарував ДТЕК дітям співробітників Павлоградвугілля, Добропіллявугілля та бібліотекам Павлограда, Тернівки, Першотравенська. У них – шість казок про те, звідки береться тепло і світло в оселях, хто працює під землею та як збагачують вугілля після видобутку. Головний герой тато-шахтар, який щодня веде боротьбу під землею заради енергонезалежності країни.  На незвичне видання авторку Тетяну Руменко надихнув батько.

«Я з родини гірників. Але цікаво та доступно пояснити специфічну професію складно. Тому і вирішила написати казки, щоб діти знали та розуміли, ким працюють їхні батьки. А головне, пишались своїми татусями. Адже на мою думку, це дуже відважні, відповідальні та розумні люди», - Тетяна Руменко, автор казок про шахтарів.

Презентацію книги організувало об‘єднання ДТЕК Павлоградвугілля. 

«ДТЕК у Західному Донбасі – підтримує ідеї жителів, які можуть покращити життя в регіоні. Бо компанія – точка опори для людей. Доказ тому – сотні реалізованих проектів за допомогою «Громади своїми руками». І ми радо підтримали авторку, яка розповідає у казках дітлахам, наскільки важливий фах шахтаря», - менеджер з адміністративної діяльності ДТЕК Павлоградвугілля Андрій Чернецький.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.