ДТЭК
Рекордний рік: майже 6,5 млн тонн вугілля від павлоградських збагачувачів

Рекордний рік: майже 6,5 млн тонн вугілля від павлоградських збагачувачів

6 млн 450 тис. тонн вугілля за рік переробили на ДТЕК Павлоградській збагачувальній фабриці вперше за майже півстоліття її роботи. Відтак, на українські ТЕС відправили понад 3,5 млн тонн високоякісного концентрату, що допоможе забезпечити країну світлом і теплом.

Рекордний рік: майже 6,5 млн тонн вугілля від павлоградських збагачувачів

Дві секції збагачення, які обслуговують 370 співробітників, щодоби на фабриці переробляють близько 18 тис. тонн вугілля.

«Ми поставили мету – виконати план, і впоралися! Дуже приємно, що саме на нашу зміну прийшовся цей рекорд, але це – перемога всього нашого невеликого, але завзятого колективу фабрики!» - розповідає майстер зміни Наталя Котруци.

71,5 млн грн спрямувала компанія ДТЕК на розвиток фабрики. На ці гроші придбали нове та капітально відремонтували необхідне обладнання.

«Ми замінили на нові два короби гуркотів TABOR, два редуктори та ротор центрифуги ОГШ-751. Капітально відремонтували 7 насосів, 25 стрічкових конвеєрів, 3 ротори центрифуги та гідроциклон. Це дало змогу зменшити простої та досягти виконання планових виробничих показників», - відзначив механік основного виробництва Максим Шкіренко.

У 2020 році колектив фабрики планує збагатити і відправити на енергетику понад 6,5 млн тонн вугілля.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.