Заради майбутнього сіл – ДТЕК допоміг збудувати три об’єкти для дітей

Заради майбутнього сіл – ДТЕК допоміг збудувати три об’єкти для дітей

Теплова енергетика25 Вересеня 2019

Спортивний майданчик, творчу майстерню та кабінет англійської мови відкрили у Західному Донбасі. Місцеві мешканці знають, як зробити життя регіону комфортнішим, а ДТЕК із місцевою владою у цьому допомагає. На три проєкти в Богданівці и Дмитрівці спрямували 864 тисяч гривень, з них понад 235 тисяч гривень – вклала енергокомпанія.

Заради майбутнього сіл – ДТЕК допоміг збудувати три об’єкти для дітей

Новий сучасний спортивно-ігровий майданчик із ігровим комплексом, гойдалками та зоною для гімнастики облаштували у дитячому садочку «Теремок» в Богданівці.

«В нашому садочку майже 70 вихованців, серед них і моя чотирирічна донечка Мирослава. Ми, батьки, дуже хотіли, щоб тут була саме спортивна зона. Це дуже важливо для дітей. Донька обожнює лабіринт та гойдалки, де вона бавиться навіть у вихідні», - розповідає мама, ініціатор проєкту Вікторія Зібарєва

Творчу майстерню відкрили у Богданівській дев’ятирічній школі. Тут 150 школярів навчатимуть шити, плести з бісера та основам різьби по дереву.

«Раніше клас трудового навчання був у підвалі і там нічого не було. Зараз же є верстати, набори інструментів слюсарних, швейні машинки. Тепер можемо виготовляти щось із дерева, а дівчатка пошиють нам фартухи», - сміючись каже учень 8 класу Богданівської школи Роман Ніколаєв.

Новий кабінет англійської мови отримали й учні Дмитрівської школи. Тут створили смарт-лабораторію – закупили комп’ютерне обладнання, проектор, електронну дошку та ноутбуки.

«Ми надійний партнер місцевих громад. Тому спільними зусиллями й коштами реалізовуємо проєкти заради покращання умов життя у регіоні. Найактивніше за підтримки місцевих бюджетів приймають участь колективи дитячих садочків та шкіл», - говорить регіональний представник ДТЕК у Західному Донбасі Олена Коновалова.

Цьогоріч 77 проєктів жителів регіону Західний Донбас стали переможцями «Громади своїми руками». У тому числі – 8 в Павлоградському і 11 в Петропавлівському районах. Ці ідеї зроблять міста і села більш комфортними та сучасними.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.